Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Világos szemöldök?

Világos szemöldök?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon világos szemöldököm van, ami ugyan közelről látszódik, de pl vakus képeken, vagy messzieken már kb. semennyire.Középszőke hajam van, porcelán bőröm, szóval passzolna hozzájuk, de utálom.Festeni nem festethetem, a smink sem megoldás?Mit csináljak? Vagy nem gàz ha nem látszik? (Csak mert szerintem nagyon lényeges egy ember karakterében)

2017. szept. 1. 23:53
 1/5 anonim válasza:
0%
Pont sz s karaktered, hovgy ilyen a szemöldököd 😉 Ne aggódj miatta, nagyon szép vsgy azok alapján,amit leírtál
2017. szept. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mert szerintem nagyon lényeges egy ember karakterében"


Nem tudok jobban egyetérteni. Egyszer túlszőkítettem a szemöldökömet, és eltűntem. Nem én voltam. Onnantól nem érdekel, ha túl sötét a hajamhoz.

2017. szept. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz első... Igen is lényeges.

Barátnőm vörös hajú, KÉK szemű és nem volt szemöldöke, nem volt szép úgy. Amióta van azóta szinte rá sem ismerek...

Kérdező, szerintem fesd be kozmetikussal, más megoldás nem nagyon van rá. Pár napig fura lesz, de utána "kifakul" és megszokod

2017. szept. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem megoldás a festés? Mi bajod azzal? Vagy a smink?

Erre pedig vagy ez van, vagy tetoválás.

2017. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sminkkel meg tudod csinálni. Miért nem festetheted? Az lenne a legegyszerűbb, ha kozmetikus befestené.
2017. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!