Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök, mivel szerettek...

Körmösök, mivel szerettek jobban építeni, akrillal vagy zselével?

Figyelt kérdés

Nekem a porcelán szimpibb, a zselé ragad és nekem elfolyik, ha nem sietek. És egyszerre csak egy ujjat tudok megcsinálni, mert ha nekiállok mégegynek a zselé teljesen lefolyik. Viszont min. 4x kell lámpáznom egy körmöt (ha túl sok anyagot viszek fel, akkor is elfolyik teljesen) és így valami rettenet sokáig tart.

A porcelánt 3 gombócban feldobom oszt jónapot majdnem, és tudok egyből teljesen formázni, a zselé egyszerűen nem marad egyhelyben.

Azért írtam ki ezt így részletesen, mert hallottam olyanról aki egy óra alatt feldobja az épített zselés körmöket, nem tudom az hogy csinálja:)

És megkérdezném h mit gondoltok a tip-zselé ill. tipp-porcelán technikákról? Van aki szerint el kell felejteni és van, aki szerint még mindig ezek a legjobb technikák.

Amúgy az iskolában kapott anyagokat használom, elvileg prémium minőség.


Ti mivel dolgoztok?



2017. szept. 2. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan sűrű zselék, amiből akár 10 körmöt is megépíthetsz, és nem folyik el. Persze ezekhez nem árt némi tapasztalat is.

Menj el néhány technikai tanfolyamra, akkor megtanulod kezelni mindkét anyagot.

A jó körmös mindkét anyaggat jól tud dolgozni. A tip valóban elavult technika, több a hátránya, mint az előnye.

2017. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Én ugyan nem körmös vagyok, csak "felhasználó".

Az én körmösöm diamond nails termékeket használ, de 1 óra általában kész vagyok, ha macerásabb díszt kérek akkor olyan másfél óra.

Egyesével szokta csinálni, vagyis egy ujj jobb kézről, egy a balról..

2017. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tipet felejtsd el valóban, iszonyatosan gagyi a tip zselé is meg a tip porcelán is. Amúgy én ha választhatok inkább porcelánnal építek, versenyen csak azzal szoktam indulni nekem jobban kézre áll. De vannak olyan vendégek, akik zselést akarnak, megépítem azt is csak nem szeretem annyira :-)

Amúgy mi úgy oldottuk meg, hogy öten vagyunk a szalonban, két porcelános, két zselés, egy mindenes :-D Persze ha úgy jön ki a lépés mi is építünk zselést meg ők is porcelánost, csak főleg a visszatérő vendégeknél szeretjük így beosztani. Egy óra alatt hogy lehet zseléset építeni? Majd rájössz ;-)

2017. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!