Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy orrot optikailag lehet...

Nagy orrot optikailag lehet valahogy kisebbnek láttatni? Van rá bármilyen haj, smink, bármi trükk?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, kontúrozással tudod kisebbnek láttatni.

[link]

Ezen az oldalon részletesen leírják magyarul, hogy hogyan kell sminkkel kicsinyíteni, és egy videó is van hozzá, ami ha jól látom nem magyar, de segít, hogy lásd a technikáját. És YouTube-on is kiad rengeteg videót, ha beírod, hogy nose contour. Így angol videókat fogsz leginkább találni, sajnos én konkrét magyar videót nem találtam erről, de ezek is hasznosak lehetnek, hogy lásd, hogy hogyan folyik is ez a gyakorlatban.

2017. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
A világos szinek kiemelnek, a sötétek véknyitanak. Ugy kell puderezned, h sötétebb szineket viszel fel az orrod két oldalára. Nyilván ne látszódjon, össze kell dolgozni a pudereket az arc többi részével.
2017. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szemüveg miatt kisebbnek tűnik. Bár a divatszemüvegeknek kicsit negatív megítélésük van itthon.
2017. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kontúr, kontúr, kontúr! Plusz a szemüveg is sokat segíthet
2017. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem a szemüveg.

de nyugi nekem is khárváj orrom van, mégis szeretik sokan xd

2017. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!