Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon faj az epilator hasznal...

Nagyon faj az epilator hasznalata?

Figyelt kérdés
A borotvat nem szeretem mert hamar vissza no a szor az epilatortol meg felek hogy nagyon fajni fog ...esetleg meg arra gondoltam hogy ha akkor epilalom a labam ha meg csak nehany mm-es a szor akkor nem faj annyira,ez mennyire hulyeseg?
2017. szept. 3. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleinte persze, hogy fájni fog, de megszokható és egyáltalán nem fog utána fájni. Évek óta így szőrtelenítek és az intimterületre is azt használom.

Igen, minél kisebb a szőr, annál kevésbé fog fájni.

2017. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit sem fáj. Max. csíp, de jól gondolod, ha apróbb a szőr, akkor sokkal jobb. S persze ha ritkább. Nagyon sűrű szőrnek nem esnék így neki, az brutális lenne (nem vagyok hajlandó semmilyen fájdalmat elviselni szőrtelenítés miatt), ahogy a hosszú szálakból is túl sok esik az útjába, rángatja, sokszoros kellemetlenség, brrr.

Borotva, majd egypár nap múlva epilátor, az okés. Érzékenyebb területeken így is nehezebb és rosszabb, több piros pötty, akár apró vérfolt, de pl. a lábamon nincs a világon semmi baj (hónalj és intim területnél szép lassan közelítek kívülről, hogy alig kapjon el egypár szőrt, az még nem vészes. intim részen jönnek a vércsöppek olykor, másutt soha. de lehet, hogy az a gond, hogy ősrégi epilátor és nehezen szedi ki a szőröket. a maiakat nem ismerem. de sokkal jobb, mint amikor borotválás után napokkal jön a sok szúrós szőr). Mivel extrém mód ellene vagyok az igazán kellemetlen dolgoknak, nem egyszerre epilálom az egész lábszáramat kihagyás után, hanem több menetben. Utána már jó, mert egyszerre nem nő ki az összes szőr, nem gond elintézni s nem fáj, nem csíp túlzottan.

2017. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) igen azert kerdeztem mert akkor vennek egy epilatort
2017. szept. 4. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vészes. Viszont kicsit mélyebben kell a pénztárcába nyúlnod, a 10. ezer huf körüli epilátorok nagyon gagyik.
2017. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!