Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatalmasak a melleim, mit tegyek?

Hatalmasak a melleim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 éves lány vagyok, 165cm és 71kg. Nagyok a melleim emiatt nagyon sűrűn fáj a hátam. Melltartó méretem 90E. Nem tudom mit tehetnék,hogy jobb legyen. Életeim végig nem élhetek fájdalomcsillapítókon.Esetleg valami műtét? Nézegettem,hogy létezik ilyen, csak nem tudom hogy TB-re csinálnak e , és egyáltalán hol?! Minden melltartóban lóg a mellem, milyet vegyek hogy valahogy nézzen ki? Köszönöm szépen előre is.

2017. szept. 5. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Azért ott befigyel némi túlsúly, legalább 60-ig le kellene menned. Ha fogysz, a melleid is kisebbek lesznek. Ez ha csökkenti is, nem feltétlenül oldja meg a problémádat. Akkor csak a műtét marad. A háziorvosodnál érdeklődj a lehetőségekről.
2017. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
TB nem támogatja. fogyj le v vágd le
2017. szept. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tart körben a melltartód, szerintem túl bő. Mérd meg mell alatt körben, ha pl 80 körül van, akkor 80G-s melltartót kellene hordanod, ha a 75-höz közelebb, akkor 75H-t. Bonprix-nél lehet találni ilyeneket, máshol is, csak nagyon drága. Ha jó a méret, az már önmagában segít egy picit, hiszen így hogy lóg, a vállpánton van a teljes súly; ha pedig körben feszes, akkor az már a súly nagy részét megtartja, és a vállpánt szinte nem is kell.

Itt van egy csomó kép is, hogy hogyan kell kinéznie felvéve a melltartónak:

[link]

Sima üzletben biztos nem fogsz ilyen méretet találni, gondolom azért is hordod a 90E-set, mert annak legalább a kosara nem kicsi. Nekem is 80G a méretem, én is átestem ezen a méretmizérián, hogy semmi sem tartott, kicsi volt, stb. Akkor el se hittem volna, hogy van olyan, ami az én melleimet is képes megemelni annyira, mint a linkben némelyik képen, de van ilyen!!! Érdemes utánajárni, mert rengeteget számít, nem csak sokkal kényelmesebb, de önbizalmat ad, lehet benne sportolni stb. Triumphnál szokott lenni G/H, nekik vannak üzleteik is, de az nem olcsó mulatság. Talán az F&F-nek is van néha G-s melltartója, de csak 80-as háttól, 75-ösben nem. Bár nekem ott nem jöttek be a szabások.

Plusz:

A hátizmokat kellene erősíteni mindenképp, gyógytorna vagy súlyzós edzés. Helyes tartás, amit szintén megkönnyít a jó melltartó.

Az igaz, hogy fogyásnál csökken a mellméret, de aki alkatilag nagy mellű, ott ez azért relatív. Ráadásul fogyásnál könnyű izmot veszíteni. Persze ez is egy lehetőség, de mindenképp inkább a szálkásítás irányába kellene elmenni, tehát hogy csak zsírt veszíts, izmot ne; edzés és megfelelő étrend mellett.

A műtétre a háziorvosnál kellene rákérdezni, ha látod hogy bizonytalan, akkor pedig végső esetben ki lehet keresni a jogszabályok/végrehajtási rendeletek közt hogy mi az igazság, de ez biztosan nem egyszerű.

2017. szept. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Hallgass az előző válaszolóra: jó méretű, jó minőségű melltartó, helyes testtartás és a hátizmok erősítése a legjobb döntés. Nagy kár lenne azokért a gyönyörű mellekért, ha kisebbíttetnéd őket, vagy fogynál belőlük.

27/F

2017. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonybizony, a helyes melltartó a megoldás neked. 71 kilóval nem hiszem hogy 90-es körméret a neked való. Az a melltartó nem igazán jó, amelynél azt érzed, hogy a vállpántja tart. A mellünk 75 %-át a körpánt tartja meg, ha jól van választva a méret. Üdv, egy 80H-s sorstárs :)
2017. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Úgy 6 kilót nem lenne rossz leadni.
2017. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Dagadt is vagy??? Én 20/F vagyok 185 centi és 65 kiló.
2017. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj a f***ba...
2017. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!