Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki ezekről a...

Rendelt már valaki ezekről a parfüm oldalakról?

Figyelt kérdés

Akciosillat.hu

Parfumutanzatok.hu

Valóban azt a mennyiséget küldik amit írnak? Olvastam,hogy járt már valaki úgy,hogy 100 ml helyett 50-et kapott,de talán másik oldalon.



2017. szept. 7. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a legolcsóbb, legroszabb minőségű másolatok amik még nyomokban sem hasonlítanak az eredeti illatra. Ha nem akarsz egy vagyont költeni parfümre akkor vegyél az olcsóbbakból normálisat, ne pedig ezeket a vizezett szarokat.
2017. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
2000 forintnál nem mindegy? Még ha egy eredetiről lenne szó, akkor megérteném.
2017. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A notino oldaláról sem érdemes vásárolni? Egyes teszterek megengedhető árban vannak, ezek is felvizezett/agyon alkoholozott hamis áruk?
2017. szept. 8. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:

A teszter ugyanaz, mint a sima parfüm, max nincs hozzá kupak.

A notino megbízható.

2017. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Erről mit gondoltok? Ennyi pénzért mégis mi lehet benne?

2017. szept. 8. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom elírás. Mivel úgyse kapható, nem mindegy?
2017. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Notino-t mindenképp ajánlom, mivel minden parfümömet / teszteremet innen rendeltem. Rengeteg parfümnek van 1ml-2ml-5ml tesztere, sajnos van amelyiknek nincs, de ez a ritkábbik eset. Nem agyonvizezett, az eredeti parfümöt kapod meg, ugyanolyan intenzitású, mintha az 50-100 miliset vetted volna meg.
2017. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is a Notino-t ajánlom. Kiszállítással együtt is boltihoz képest féláron megkapod amit szeretnél. 2x rendeltem eddig pont ma jött meg amit szombaton rendeltem. (hétfőn felvették a rendelést kedden délelőtt már a kezemben volt a parfüm). Most sem volt semmi probléma. Azt kaptam amit vártam.

Tesztert még nem mertem vásárolni de elnyerte a bizalmam szóval legközelebb azt fogok.

Egyébként pár hete találkoztam egy olyannal amiben feltüntették a parfümöt hogy hiányzik belőle és oda volt írva hogy 95% a tartalma. És ennek arányában csökkent a parfüm ára is. de ez csak arra az üvegre vonatkozott.

2017. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Akciós illattal nagyob elégedett vagyok. Foxpostra rendeltem egyik este és másnap délelőtt már átvehető volt, azóta is használom a parfümöt. Utánzat, de nagyon jó és tartós illat, majdnem olyan jó,mint az eredeti. Annyival nem jobb az eredeti, hogy 15-ször annyit fizessek érte. Legalább is míg nem nyerem meg a lottó ötöst, addig nekem teljesen jó. De sok illat van, én a Lazell-Amizing parfümjét rendeltem. A csomagolása is szép, majdnem mint az eredeti Chanel parfümnek.
2017. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!