Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Változni fog még a mellem?...

Változni fog még a mellem? Van aki ilyen cipőbe jár mint én?

Figyelt kérdés

tudom,hogy rengeteg hasonló kérdés van de nem akadtam válaszra és lehet nem ez az oldal a legmegfelelőbb de talán akad aki rendes választ tud adni vagy egy cipőben jár velem és a tapasztalatát meg tudja velem osztani.

Arról lenne szó,hogy 17 éves vagyok és 13 éves korom óta nem nőtt a mellem.Nekem amúgy nem lenne bajom,ha kicsi maradna de ami idegesít,hogy formája sincsen.Lányok biztos tudjátok milyen mikor elkezd nőni a mell és kicsit ilyen hegyes formátlan az egész.Nekem még mindig ilyen 17 éves létemre és félek,hogy nem fog változni és nagyon zavar.Az önbizalmamat is lehúzza mert a barátimnak mint nagy melle van.Illetve nem tudom nem volt még barátom de úgy vettem észre,hogy a fiúk is a nagyobb közepes melleket szeretik jobban illetve olyan is van aki szereti a kis mellű lányokat de formásakat. Az én mellemnek se mérete se formája.+ mielőtt bárki rákérdezne nem vagyok sovány.Inkább átlag vagyok és 172cm.


Szóval nem tudom fog még változni szerintetek? Van olyan lány aki hasonló helyzetbe van? Illetve fiúk titeket nagyon zavarna ha barátnőtöknek ilyen lenne?


persze biztos ha szeret valaki elfogad,de akkor is szeretném ha legalább formája lenne legfőképpen magam miatt.


köszi a normális válaszokat:)



2017. szept. 7. 22:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsi,ha rossz a kategória nem találtam olyat ami jó lett volna a kérdéshez:)
2017. szept. 7. 22:26
 2/17 anonim ***** válasza:
Full ugyanígy vagyok én is, kb mint két szúnyogcsípés. Én se vagyok vele megelégedve, de nem hiszem hogy olyan sokat változna még :ccc 18L
2017. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Akkor látom nem csak én vagyok így :(

Én amúgy azt olvastam,hogy a fogamzásgátlótól nő egy minimálisat meg nyilván ha valaki terhes akkor megduzzad stb. De ezek még nem érintenek engem az ilyen mellnövesztő teákba meg egyéb gyógyszerekbe meg nem nagyon hiszek:/

2017. szept. 7. 22:31
 4/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem hiszem hogy noni fog mar.:/ Nekem sem nott mar nagyon sok eve a mellem (18 vagyok, mar nem tudom mikor kezdtem melltartot hasznalni, meg altalanos iskolaban, de azota is 85/B)

Ha nagyon zavar, akkor max. plasztika.

2017. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
plasztikán gondolkoztam már és úgy döntöttem,hogy azért 20 éves koromig minden képen várok.Meg őszintén ha nem lenne nagyon muszáj akkor tenném ki magam plasztikának csak tényleg ahogy az első válaszoló is írta az enyém is mint 2 szúnyogcsípés :( és nem is gondoltam volna,hogy ilyen van,hogy valakinek ennyire ne legyen melle mert én ilyet még eskü nem láttam. még a nagyon vékony csajok kicsi mellének is szokott valami formája lenni... illetve nálunk a családba mindenkinek közepes,inkább nagy melle van ezért nem is értem,hogy ez ,hogy lehet ,hogy nekem ennyire semmi a mellem.
2017. szept. 7. 22:46
 6/17 A kérdező kommentje:
*nem
2017. szept. 7. 22:48
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém se nő már 14 éves korom óta, el vagyok keseredve. (51/F)
2017. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
xd
2017. szept. 7. 23:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Ezen ne parázz, rengeteg férfinek bejön az ilyen mell, köztük nekem is. Nem akarok képet kunyerálni, de ha mutatsz, akkor írok részletesebb véleményt is ;)
2017. szept. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon pici. Nekem már tuti nem is fog nőni, mert felnőtt vagyok. Tiniként nagyon zavart. Viszont 20 év körül rájöttem, hogy így is sok pasinak tetszem.
2017. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!