Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan akadályozzátok meg,...

Hogyan akadályozzátok meg, hogy a cipő feltörje a lábatok?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem minden egyes cipő feltöri a lábam (kivéve néhány szandált és edzőcipőt) és már egyre jobban zavar, főleg hogy jön a hidegebb idő, újra elő kell venni az őszi cipőket :(

Kifejezetten jó minőségűeket szoktam venni, mérettel sem nagyon lehet probléma. Az sem sokat segít, ha ragasztok bele szilikon csíkot (hogy ne csússzon ki belőle a lábam), sem a ragtapasz, úgy is feltöri. Valamelyest a vízhólyagtapasztól jobb a helyzet, de van egy-egy olyan körömcipőm, ami annyira tör hogy a teljes lábam felületét leragaszthatnám, akkor is jönnének a vízhólyagok és sebek :/

Valami egyéb tipp esetleg? Vagy tudtok olyan márkát aminék nincs ilyen probléma?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is! :)



2017. szept. 10. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Reménykedek és imádkozom a cipő istenekhez :D

Egyébként mielőtt megveszed tipegni kell benne egy ideig. Érezni fogod pár perc után is, ha valahol súrolja a lábad. Addig kell vadászni, amíg nem találsz olyat, ami nem töri a lábad. Szerintem mondj le a körömcipőről, én még nem találtam olyat, ami nem töri fel a lábam. Meg az anyaga sem mindegy, most hirtelen márkát nem tudok mondani, de magasabb árkategóriás cipők jobb anyagból vannak, amik puhábbak. Meg az is fontos, hogy méretben tökéletes legyen. Én a 36,5ös lábammal lemondtam már a magassarkúkról, van 2-3 örök darab, meg csizmák. A többi nálam felejtős.

2017. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát szoktam benne járkálni kicsit az üzletben, sokszor van hogy ott még nem érzem hogy töri, csak ha már megveszem és hordom 10-15 percet :/ De hát igen, így nagy részét ki lehet szűrni.

Egyébként az az érdekes, hogy sokszor tapasztalom hogy a kevésbé jó minőségű cipők puhábbak, így kevésbé törnek fel, viszont ezeket meg nem annyira szívesen veszem, mert kevésbé strapabíróak, és tartok is tőle hogy nem egészséges annyira :( Szóval tényleg nem tudom..

Annyira irigylem azokat, akik egész nap simán járkálnak gyönyörű magassarkúkban, és semmi bajuk :( Hogy csinálják??

2017. szept. 10. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval vedd meg azt amelyik a legkevésbé tör, aztán próbáld vizesen kitaposni, hogy nyúljon valamennyit. Ha hordod, akkor a lábadon a bőr is megerősödik valamennyire. Valamikor nagy divat volt a magassarkút egész nyáron harisnya nélkül hordani. Hozzá lehet szokni többszöri próbálkozással.


Talán ne krémezd a lábad annyit, akkor keményebb lesz rajta a bőr.

2017. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2017. szept. 13. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!