Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, hol-merre lehet inget...

Nők, hol-merre lehet inget venni utcára fiatal férfinek, ami jól áll?

Figyelt kérdés

nem a ballagásos fehér ingre gondolok, hanem olyanra, ami lefedi a laza, elegáns fogalmat, és nagyon jól néz ki?

esetleg zakót is linkelhetnétek hozzá, bolthely javaslattal, persze csak ha nem túl nagy kérés ez már :D


2017. szept. 12. 14:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

én keresem, de pl. ezeket végigpörgetve az összes full lúzernek néz ki:


[link]


és 9 ezer ft egy darab ingért, az elég sok is


-zara kilőve

2017. szept. 12. 14:40
 2/14 anonim ***** válasza:

H&M?

[link]


Nekem itt a legtöbb tetszik. Van lazább is, elegánsabb is, és nem is olyan drága.

2017. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Zara szerintem pont lefedi a laza, elegáns kategóriát. Esetleg nézd meg a Saxoo-ban vagy a HM-ben.
2017. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Fiatal férfinak a Croppnál is jó ingek vannak.


[link]

2017. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

amelyik nem slim fit-es és passzos, az szerintem egyáltalán nem jó... lóg, mint tehénen a gatya.


a zara az pedig nálam a lúzereket fedi le, meg is lepődtem most, mert általában jó cuccok szoktak ott lenni

2017. szept. 12. 16:16
 6/14 A kérdező kommentje:

cropp?

fú de lúzer ez a lyukasztott fülű... még az ing sem segít rajta... ami legalább slim fites lenne...

2017. szept. 12. 16:18
 7/14 anonim ***** válasza:
A fiamnak is van Cropp-inge, a fehér kontrasztos zsebű pamuting. Nagyon jó anyaga van, és mellesleg slim fit szabású.:-) Nagyon jól áll rajta, igaz, ő kinézetre is férfi, sportol, nem egy 45 kilós, izomtalan kis görcs. Azokon a gyerekméret is lóg, mint tehénen a gatya.:D
2017. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ekkora parasztnak, mint amilyen a kommentjeid alapján te vagy, teljesen mindegy, hogy milyen inget visel, a legtrendibb se segít rajta.:-)
2017. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is az ing 'lúzeres' hanem az akinek nincs még 9000 F-jat sincs egy ingre. :)
2017. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ennél a croppnál itt csak egyenes szabású ingeket látok, sehol slim fites...


én nézek valamit nagyon rosszul?

vagy van, csk nem találom?

2017. szept. 12. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!