Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl sötétbarna lett a hajam...

Túl sötétbarna lett a hajam festés miatt. Segítség?

Figyelt kérdés

Világosbarna hajamra festettem, nem egészen ilyen sötétet vártam. Nem szeretnék házi praktikákat próbálni rá, mindenképp fodrász lesz belőle.

Hány mosás után fog kikopni? ( [link]


Illetve fodrász tud majd belőle szőkés, világosbarnát csinálni?


2017. szept. 18. 08:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Rossz a link. Szóval ezzel festetem: [link]
2017. szept. 18. 08:59
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

A festék nem kopik ki. A bolti festékek egyébként mindig sötétebbek, úgyhogy én a középbarna színü hajamat sötétszőkével festettem.

A fodrász csak úgy tud belőle világosabbat csinálni ha leszívja, az meg tönkreteheti a hajad.

2017. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
"Túl sötétbarna lett" sötétbarnával festetted mit vártál? Nem fog annyit köpni hogy ne legyen sötétbarna. Nekem általában egy árnyalatot kopik max tehát ugyan úgy sötét marad. A fodrász tud belőle olyat csinálni viszont lehet hogy szenvedni fogsz majd azzal hogy ledobálja a hajad a festéket és foltos lesz.
2017. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez az életben nem fog kikopni, csak lenő. Talán egy fél árnyalattal lesz világosabb.

Ehhez erős korpás hajra való sampont használj, és sokáig legyen rajta.


Fodrász annyit tud kezdeni vele, hogy leszivatja szőkítőporral, és átfesti.


Ennél talán mégis kíméletesebb lenne a "házi praktika". C-vitamin porral egy-két árnyalattal világosabb lesz a hajad, és nem lesz vörös meg narancssárga. Hajbalzsammal összekevered, felkened, legalább egy órát fent hagyod úgy, hogy teszel rá folpackot vagy egy nejlont, arra törölköző vagy sapka.

Utána lemosod samponnal.

Esetleg a citromlével öblítés is világosíthat rajta. De nem olyan hatásos, mint ahogy szárít.


A c-vitaminos pakolás szerintem kíméletesebb. A feketére festett hajamból fokozatosan sikerült középbarnát csinálni, károsodás nélkül.

De ha pakolás után teszel rá kallosplexet vagy hasonlót (szinte minden gyártó csinál már valamilyen "plexet"), akkor az helyreállítja a haj szerkezetét.

2017. szept. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Régebben is jártam már így, akkor egy másfajta festékkel próbálkoztam, de azzal se a várt eredményt kaptam. Akkor lett szinte fekete, de mosással kb 3 után eltűnt a fejemről, és ugyanúgy bolti volt, csak az Syoss.

Nem tudom, ez a festék mennyivel másabb.. De ezt a C vitaminos dolgot megnézem.

2017. szept. 18. 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Colour B4 kiszedi
2017. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En is jártam már igy, kb.2 hét után valamennyire lekopott.Viszont én is citromot, mézet,tojásárgáját és olivaolajat szoktam pakolásként használni és igen valamennyire világosabb lett.Vagy még olyat is szoktam,hogy veszek egy teljes világos árnyalatu szõke szinü hajfestéket és azzal festem be a hajamat, 2-3 árnyalattal lesz világosabb.Eléggé sokszor csináltam ezt,eddig nem annyira károsittta a hajamat.
2017. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha meg aktualis, en ezt a festeket hasznalom, 2-3 mosas utan pontosan a dobozon levo szint kapom. Addig normalis, hogy picit erosebb.
2017. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Melyik az a hajfesték?
2017. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!