Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rossmann akció átverés. Más...

Rossmann akció átverés. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult elő velem ez az eset, és már kicsit dühítő így sokadjára. Érdekelne, más is járt-e már így.


A sminkes polcoknál gyakran vannak nagy akciók, fillérekre áraznak le dolgokat. Ilyenkor a termék alá helyeznek ki cédulát, és ráírják a termék nevét és hogy mennyiről van akciózva mennyire. El se lehet téveszteni, a cédula jelöli, melyik termékre vonatkozik az akció.

Erre a pénztárnál közlik, hogy nincs is leakciózva. Minek kell megtéveszteni a vásárlót?


2017. szept. 19. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, igen. Pl hogy csak egy termék egyetlen színére vonatkozott, ezeket mondjuk én sem értem.

Illetve rengetegszer össze voltak keverve a dolgok.

2017. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, színre szabottan akcióznak sok árut, de még azokat is megnézem, egyeznek-e. Ezek szerint több helyen se sikerül megszervezni egy egyszerű akciót. :D
2017. szept. 19. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

a Rossmann egyébként sem valami klassz üzlet ilyen szempontból. Budapesten (és csak ott!!! :( ) állandóan 10% kedvezmény van a végösszegre, ami akciós árukra is vonatkozik. ezzel párhuzamosan mindennek megemelték az árát 10%-kal, szóval ugyanott vagy, mintha a DM-ben vagy máshol vennéd meg azt a cuccot, hiszen a 10%-os kupon érvényesítése után ugyanannyiba került a termék, mint máshol alapjáraton.

amit te írtál, az még nem fordult velem elő a Rossmannban, de ha minden stimmel, és mégsem adják akciósan, akkor neked van igazad: kötelesek annyiért odaadni, amennyi a legkisebb feltüntetett ár. én minimum vásárlók könyvébe írnék (vagy a Rossmann egyik elérhetőségén tennék írásos panaszt), és a pénzárnál sem hagynám annyiban.

2017. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!