Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem lesz később a...

Mennyi esélyem lesz később a lányoknál ha falfehér a bőröm és tele vagyok szeplővel? A mellkasomon és vállaimon is.

Figyelt kérdés

Anya szülei Dániából költöztek, a családomban apán kívül mindenki vörös hajú és szeplős. Nem bírom a napot, nem szeretnék leégni, szóval nyáron is inkább hosszabb felsőben és nadrágban járok. Zárkózott vagyok. Nem szívesen öltözök mások előtt. Az első szextől is pont ezért félek...


Titeket zavarna? Én néha gyűlölöm a bőröm. 17F



2017. szept. 21. 22:20
 1/4 anonim válasza:

Egy jó vámpiros moziba kell csak bekerülnöd, onnantól le van a gond a nő szerzésről ;)

Viccet félretéve, épp annyi esélyed van a nőknél, mint a deltás atlétáknak. Kinek ez tetszik, kinek az.

2017. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem éppen a gyöngém vagy, kedves kérdező! :)

17L

2017. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem az ilyesmi fiúk tetszenek, a párom is ilyen:) ne aggódj felesleges dolgokon! 20/L
2017. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félj abszolút, az egyik rokonom pont így néz ki, fehér bőr, szeplő mindenhol és 3 éve van barátnője, de már előtte is volt jópár csaja.
2017. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!