Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden fiú csak a külsőre...

Minden fiú csak a külsőre megy? Mindegyik csak azt nézi, hogy jó melle, segge és arca legyen egy lánynak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Eddig minden fiútól azt hallom, hogy nem minden a külső, mégis azokat a lányokat lájkolgatják, aki szét van sminkelve, nagy a segge meg a melle, akin alig van ruha, stb. Meg ha meglátnak egy agyonsminkelt lányt, máris ájulgatnak. Szïvesebben vannak "szépségkirálynőkkel", mint egy "átlagos" lánnyal. Vannak fiú barátaim, és az egyikbe szerelmes vagyok 6 éve. Neki mindig tetszik valaki, akik sokkal szebbek, mint én, ezért alig van önbizalmam. Én is sminkelek, de nem olyan erőteljesen, mint mások. Rosszul érzem magam, mikor sokkal szebb lányokkal vagyok, és a fiúk mikor odajönnek, velem szóba se állnak. Barátnőim szerint szép vagyok, mégis másképp gondolom. Nem vagyok visszahúzódó, viszonylag hamar barátkozok, szinte mindig jó kedvem van, sokat mosolygok...de a fiúk észre se vesznek. Akiket követnek instán, azok mind sokkal de sokkal szebbek, és ezért nem érzem magam gyönyörűnek. A homlokom, az állam és a nyakam is pattanásos. 159 cm magas vagyok, és 54kg. Mivel alacsony vagyok, ez is elveszi az önbizalmam. Mit csináljak? :(


20/L



2017. szept. 22. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mutass képet!
2017. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére nem mindegyik, csak sok. A leírásod alapján nagyon értelmes, jókedvű, kedves, és csinos lány lehetsz. A nem felszínes férfiakat fogod inkább vonzani, aminek örüljünk. Hidd el, te sem ereznéd magad jól egy olyan férfi mellett, akit a kérdésedben leírtál.
2017. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Nézni lehet, azért van a szem.


De egy komoly kapcsolatnál már nem a külső a lényeg. Hiszen mindenki megöregszik.


Ne veszitsd el az önbizalmad. Egyszer megtalálod az igazit. És ne a frászbukot meg az instát nézd.

2017. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A facebookomat töröltem :D
2017. szept. 23. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!