Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek hogyan sikerült elfogadn...

Kinek hogyan sikerült elfogadnia, megszeretnie saját magát?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én alapból szerettem,egy nagyon kedves barátomnál meg úgy értem el, hát, az első még nem hatott, de azért leírom mégis, tehát azt mondtam neki, hogy szeretném, hogyha szeretné magát; ahhoz az kell, hogy tudja magáról , hogy jó ember, vagy hogy törekszik a jóság felé , a tökéletesség felé. Ez az egyik a másik meg, ami szerintem bevált, hogy fölsoroltam neki, hogy én miket szeretek benne, hogy neki mik a jó tulajdonságai. Amúgy mindig mindenhol add bele, hozd ki a maximumot, és elégedett lehetsz magaddal, nem lesz bűntudat, meg önértékelési probléma. Legyen az , lebegjen a szemed előtt, hogy te megtettél minden tőled telhetőt, azt szasz. :)
2017. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*A maxnál nem tudsz többet beleadni ==> elégedett vagy önmagaddal.
2017. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén hangzik, de a social media segített.

Elkezdtem instagramra egyre több mindent feltenni, de szelfiket nem. A sok követő valahogy adott önbizalmat, hogy már az arcomat is tegyem a munkák mellé. Az lett a legsikeresebb posztom, ami azon a szinten jól esett, hogy az emberek szerint szép vagyok, abból a szempontból viszont nem tetszett, hogy a munkákat nem lájkolták annyian.

Szóval na, ettől megnőtt kicsit az önbecsülésem, önbizalmam, elkezdtem nyitottabb lenni, fiúk/lányok is érdeklődtek irántam, meg mertem szólalni, fel mertem venni nem annyira hétköznapi ruhákat, smink nélkül is okés lettem az arcommal. Aztán lett egy barátom, akinek gyönyörű vagyok (remélem nem csak hazudik 2,5 éve:D), már annyira nem is érdekel az instagram se, csak rájöttem, hogy tök mindegy, hogy egy órát vagy 10 percet készülődök ha csak egy barátnőmmel megyek kávézni vagy dolgozni.

Ki kell magunkat húzni, mosolyogni, érdeklődni, kedvesnek lenni, pozitívan gondolkodni, egészségre törekedni. (Pl. sportolás által jobb tartása lesz az embernek és az egyenes, kihúzott hát úgymond "power pose", szóval növeli az önbizalmat, önértékelést.)

20L

2017. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :) ment a zold kéz mindkettőtöknek <3
2017. szept. 24. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!