Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik hirdetik,...

Azok a férfiak, akik hirdetik, hogy a nőkre nem kell vakolat, láttak már nőt smink nélkül?

Figyelt kérdés

Idézek egy válaszoló után szabadon, az a nő, amelyiknek natúr smink és előnyös ruhák kellenek, hogy szép legyen, az valójában nem szép.

Közben meg fogalmuk sincs, mit húznak le épp.


Ahogy egy férfi elképzel egy nőt smink nélkül:

[link]


Ahogy egy smink nélküli nő valóban kinéz:

[link]


És most még egy átlag feletti példát hoztam fel.

Holott linkelhettem volna ilyet is:

[link]


Mert sajnos nem mindegyikünk olyan szerencsés, hogy smink nélkül szép a bőre, vagy egyáltalán van szemöldöke/szempillája


De ti, akik erről mit se tudtok, hogy jöttök ahhoz, hogy elítéljetek másokat?


2017. szept. 23. 23:20
1 2 3 4
 1/33 Heart of Darkness ***** válasza:
51%
Azért ez egy elég nagy sarkítás. Azért szerintem a nők elenyésző százaléka nézne úgy ki smink nélkül mint a harmadik képen.. ez az egyik a másik pedig, hogy a második képen szereplő nő egyáltalán nem néz ki rosszul. A harmadik pedig az, hogy még valaki normálisan sminkeli magát addig nincs semmi gond de amikor már annyi mindent ken magára egy nő, hogy szabályosan markolóval lehetne szedni róla az alapozót na az már gáz, és előnytelen.
2017. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
13%

Keress a neten valodi nokrol kepet akiken nincs smink. Mindket smink mentes kepre photoshoppal raktak ra a borhibakat.


Lehet hogy nem mindenkinek olyan a bore mint egy kisbabanak, de ne gondold ettol nem lehet vonzo. Ha egy ferfi a nadragjaba tesz 2 krumplit meg egy zeller szarat az is ugyan olyan rohejes mint folyton sminkelni.

2017. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
15%
Amiatt a kis görcs miatt ne legyen rossz kedved.
2017. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
21%

A második képen lévő csajt reggeltől estig...

Egyébként elég ritka amikor tényleg olyan rossz a helyzet mint a harmadik képen. Ahhoz már komoly bőrbetegség kell, hogy valakinek ennyire sebes/pattanásos legyen az arca smink nélkül.

Bár én nem tudom, hogy a nők bőre pontosan milyen, de férfiként én kb. úgy nézek ki reggel is mint este, azaz jól. Max borotválkoznom kell.

A lányok többsége smink nélkül is szép csak nem kihívó, figyelemfelkeltő és való igaz, hogy a kutya nem veszi észre őket vagy csak jóval kisebb arányban.

Igaz engem amúgy sem zavar az erősebb smink csak tényleg ne az legyen, hogy egy méterről látom az alapozónak a szemcséit mert annyi van rajta.

2017. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
35%
mmm nem azért.. de ő is ezt írta. Hogy smink nélkül csúnya. Vagy most fáj az igazság vagy mi? Mire ez a kérdés?
2017. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
2, a másodikra biztosan nem, mivel nekem is ugyanilyen a bőröm sajnos.
2017. szept. 23. 23:29
 7/33 A kérdező kommentje:
Aki smink nélkül csúnya, az nem lesz leheletnyi sminkkel szép. Csak az, aki alapból szép vonásokkal rendelkezik, de vannak kisebb hibái.
2017. szept. 23. 23:31
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

Mert a lányok nem finganak, és aknésak sem lehetnek. Fotosoppal rakják rájuk a bőrhibákat, te jó ég.


Azért hiszitek, hogy ritka az akneheges nő, mert SMINKELNEK.

2017. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
Neked is ilyen piros monokli szeru dolog van a szemeid alatt? Mert azon kivul nincs semmi gond a keppel.
2017. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
Értem én, de ne háborogj ezen :) Nem kell figyelembe venni és kész.
2017. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!