Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes műszempillát csináltat...

Érdemes műszempillát csináltatni? Mennyire tartós, meddig szép a végeredmény?

Figyelt kérdés
Nekem mindig tetszett a műszempilla, már régóta szemezgetek vele, de még sosem próbáltam ki mert igazából nem létszükséglet és úgy voltam vele, hogy "jó, jó majd egyszer". Nekem sincsenek kicsi pilláim, de azért egy természetes hatású, nem "függönyrojt méretű" szempilla sokat dobna rajta. Nézegettem képeket, hogy a környező szalonokban hogyan csinálják és találtam nagyon szépeket, amik a képeken jól mutattak, de nem tudom, hogy meddig tart ez az állapot. Gondolom egy bizonyos idő után elkezd hullani, már nem olyan tartása stb. és ez meglátszik.
2017. szept. 24. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szép marad, ha foglalkoznak vele és vigyáznak rá.

2-3 hetente ajánlott töltetni és akkor mindig dús is marad.

2017. szept. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes, ha utána rendszeresen jársz töltetni. Akkor szép. Meg persze érdemes megválogatni kivel csináltatod, kozmetikus és kozmetikus között is van különbség.
2017. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!