Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudok ehhez hasonló thermo...

Tudok ehhez hasonló thermo lakkot mondani?

Figyelt kérdés

[link]

kerestem már egy csomó helyen, de sehol se talátam olyat ami fekete/átlátszó. A válaszokat előre is köszönöm! 🤗



2017. szept. 26. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Megtaláltam ezeket a körmöket youtube-on


A leírás szerint feketéről vált fehérre.

Azért tűnik átlátszónak mert nem hófehérre vált.


Így már könnyebb megkeresni, találtam ebay-en ilyesmit, meg is rendelem mert nekem is tetszik.

Lehet még keresgélni de amit nekem egyből kidobott az Belle Fille 7010-es


https://www.youtube.com/watch?v=G4U0a1ugGh0

2017. szept. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Körmös vagyok, ez nagyon csúnya szerintem, az átlátszó úgy néz ki, mint amikor megépítjük a körmöt és nincs rajta fedés, thermo zselé, gél lakk legszebbek a crystal nails-nél vannak, de ott körömlakk nincs.
2017. szept. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

utolsónak: gél lakkra vagy zselére gondoltam, nem körömlakkra, bocsi hogy ezt nem írtam meg az elején. Igazából nekem se kimondottan tetszik ez az 'épített köröm hatás", de úgy szeretném, hogy alá teszek valami díszítést/mintát, és ha a fekete eltűnik, akkor nem az az építés fog látszödni, hanem a minta amit ráfestetttem☺

2017. szept. 27. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!