Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés épített körömre átlászt...

Zselés épített körömre átlásztó lakk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1,5 hete matt körmöt csináltattam, ami tetszik, meg szeretem, de sajnos borzasztóan érzékeny. El is lennék vele a jövőheti időpontomig, de most lesz egy rendezvény, ahova jó lenne, ha szép lenne a körmöm.


Arra gondoltam, hogy sima, standard, levegőn száradó, átlátszó körömlakkot kennék rá, hogy fényes legyen megint. (Amit egyébként is használtam anno sima lakkozáshoz.)


Valóban fényes lesz, mintha csak saját magamnak lakkoztam volna a körmömet vagy tönkreteszi? Pl. lepereg róla, vagy bereped, stb.


Tényleg csak annyi lenne, hogy rákenek egy réteg átlátszó lakkot, aztán kevésbé látszik rajta, ha megkopik ugye a matt felület.


Köszi a segítséget!


2017. okt. 2. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Rákenheted, baja nem lesz. Én is lakkoztam már le így, mikor az utolsó napokban voltam, és elment a fénye. Nekem nem tette tönkre.
2017. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!