Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik testalkat a vonzóbb?

Melyik testalkat a vonzóbb?

Figyelt kérdés

Rövid kérdés: Akár férfi, akár nő szemmel, melyik testalkat/kép a vonzóbb számotokra? Kort és nemet is írjatok!:)

1: [link]

2: [link]


Hosszabb sztori:

Nemrég hagytam abba a modellkedést és híztam néhány kilót. Olyan alkatom volt, mint az első képen (180 centihez 57 kiló körül), de sajnos lelkileg nagyon megviselt ez az karrier, az anorexia határán voltam, ezért úgy döntöttem, nem csinálom tovább. Azóta viszont híztam egy-két kilót és hiába tudom, hogy ez butaság, mégis egyre csökken az önbizalmam és nehezen barátkozom meg azzal, hogy most olyan az alkatom, mint a második képen. A derekam vékony, a csípőm viszont kerekebb (a modelleknek nagyon keskeny, szinte semmi csípőjük nem lehet), a combos is vastagabb, mint volt, éppen nem ér még össze, de már nem olyan vékony, mint az első képen. Most vagyok 61-2 kiló. Szeretnék kigyógyulni a testképzavarból és magam mögött hagyni ezt az egészet. Megbizonyosodni róla, hogy az első alkat nem egészséges, nem vonzó, hiába szeretné ezt elhitetni velem a divatipar.

18/l



2017. okt. 2. 21:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
(Természetesen ezek nem saját képek, de próbáltam olyanokat keresni, amik az én alkatomra hasonlítanak.)
2017. okt. 2. 21:03
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Egyértelműen a második, az első inkább hanyingerkeltő. Sőt, ha a másodiktól meg valamivel teltebb vagy, még mindig a csinos, nőies kategóriába tartozol.

N

2017. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Az első kép ijesztő. Szomorú, ha a modellvilágban ez az auschwitz-szökevény alak az elvárt. A második jól néz ki.
2017. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Auschwitz-szökevény, milyen találóan fogalmaztal zoligyerek. Egyébként belegondolva ebbe, tényleg szomorú, hogy míg a világ sok részén valaki azért néz ki úgy, mint az első képen, mert nincs mit ennie, addig másik országban, ahol bőven lenne mit enni, ez a modellektől az elvárás.
2017. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Második sokkal sokkal szebb :)
2017. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A második szerintem vonzóbb :)
2017. okt. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Nekem mindkettő egyformán sovány.
2017. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy a második. Bár nem bánnám, ha még lenne rajta egy-két kiló. Egy kicsit még így ís vékonyka, de bár nem az az anorexiás típus, mint az első képen.
2017. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Talán a második, de mellek nélkül nem vonzó egyik sem.
2017. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
58%

Az első kép nagyon problémás, sőt, még a 2. kép is a túl vékony kategória.

Javaslat: keress rá az emberek túlnyomó többsége által szépnek, csinosnak mondott színésznőkre (pl. Liz Hurley, Catherine Zeta-Jones, Monica Bellucci), és nézd meg a testtömegindexüket. Ez alapján és a te magasságod alapján számítsd ki, te hány kilósan rendelkeznél ezzel.

2017. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!