Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kézápoló és műköröm építő...

Kézápoló és műköröm építő másodállásnak?

Figyelt kérdés
Most itthon vagyok gyeden, és arra gondoltam ez idő alatt elvégeznék egy tanfolyamot. Diplomás állásom van egyébként, és a munkahelyem visszavesz 4 vagy 6 órában is. Azért gondoltam, hogy belevágnék, mert a munkahelyemen nulla kreativitás és egyéniség érvényesül, de megtartanám, mint biztos pont. Szerintetek megérné másodállásban körmözni, vagy csak a családtól venné el az időt és nem jutnánk anyagilag előrébb?

2017. okt. 3. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Én is épp ilyesmin töröm a fejem most, főleg mióta jobban odafigyelek a körmeimre. Nagy macera, de csodaszép, mindenki azt hiszi műköröm. És tényleg elég lélekölő a rendes állásom... Olyan sok pénzt szerintem nem kereshetsz vele, de kikapcsolódásnak, hobbinak szerintem jó dolog. Ha otthon fogadod a vendégeidet, a család rovására se igen mehet.
2017. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Annyian vannak már, hogy nem lesz könnyű saját vevőkört kialakítanod, csak ha nagyon nagyon nagyon ügyes vagy, és olcsó. Az meg nem éri meg.
2017. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Anyagilag biztos nem vinne előrébb eleinte, mert nagyon sokat kell beletenni, hogy ki is vehess valamennyit. Drága szakma, ahol mindig kell egy újabb szín, újabb dísz, állandóan jönnek az újdonságok...
2017. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Egy rendes csiszológép ötvennél kezdődik. UV/LED lámpa harminc. a frankó ollók, reszelők egyenként két-három ezer szóval egy huszast erre is bátran számolj rá. A kéztámasz pár ezer forint, de az elszívós kapásból minimum húsz. A porelszívót se úszod meg tíz alatt, ha mondjuk nem elszívós támaszt akar. Az asztal egy ötvenes, igaz abban van beépített kéztámasz :-)

Na és akkor most nem vettél semmilyen alapanyagot amik fogynak, nem égett ki a lámpádban a cső, meg még el se végezted a tanfolyamot, kezdjük itt :-D

4-6 óra meg nagyon kevés, ha csak egy pisi+cigiszünetet engedsz meg magadnak akkor se fér bele több, mint két de max három építés.

2017. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!