Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi mellbimbó piercing...

Férfi mellbimbó piercing mennyi idő után gyógyul meg annyira, hogy ha 1-2 órára kiveszem, simán vissza tudjam rakni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 07:27
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Én 5 év tán kivettem, és 2 óra múlva már nem tudtam visszarakni.


Na most vagy én vagyok balf-sz (lehet), vagy a női meg a férfi mellbimbó szövettanilag teljesen más testrész (nem).

2017. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, ez attól függ, hogy a mellbimbó melyik részébe kerül és milyen szárvastagsággal. Pont a bimbóba 14 G alattiakat nehéz visszarakni még 2-3 év után is, ennél kicsivel tágabbakat könnyebb. A bimbóudvarba, a mellbimbó alattiakat könnyebb, de lassabban gyógyul és nem mindenféle ékszer jó oda sem.

Nekem kicsit tágított, de napok után is vissza tudom rakni, bár általában nincs miért kiszedni.

2017. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!