Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vannak egyesek így...

Miért vannak egyesek így eltájolva mellméret kérdésben?

Figyelt kérdés

Nem csak a férfiak, de a nők is.

Mert hogy 80as háttal egy nő már fixen kövér, a 75D mellméret max közepes...

Így fest amugy a 75D, szerintem ez már nem közepes:

[link]


2017. okt. 9. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ki mondta, hogy kövér? A 70-75-ös hát a vékonyabb, 80-85 az átlag, normál testalkat. A D mell pedig már kifejezetten nagy, nekem csak B van, és mégse teljesen lapos a mellkasom, ahogy azt sokan gondolják.

A férfiaknak meg a minél vékonyabb nők tetszettek mindig is, minél aránytalanabbul óriási mellekkel. Ez van.

2017. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez tök nem igaz. Mindenkinek kicsit màs jön be. Ami idővel is vàltozhat. Ahogy a zenei izlés is. Nekem pl tényleg a vékony lányok jönnek be, de nagyon tetszik a kis mell. Sőt a nagytól kicsit megijedek. De van akibek meg a nagy segg jön be, van akinek meg a húsibb lànyok. És ez nem elmélet, konkrét ismerőseim. Szóval szerintem csak annyi fontos, hogy mindenki ismerje ki magàt, hogy milyen típus és abban legyen jó. Aminek meg nagy része viselkedés.
2017. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
34%

Aki pl gyermekkorától sportolt arra nem tudod ráadni a 70-75-ös melltartót...hiába 70cm-es a dereka...

-Szóval hol itt a kövérség?


80-85-mellkashoz is van ,hogy b-c-kosár kell és nem a háj miatt!

A kifejezetten homokóra alkatú nők sem mind szilikonbabák'!


A te 75/D-d egy jó bögyös vékony csaj és ritka is ilyen vékony lányoknál.

2017. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem te vagy egy kicsit eltájolva... A kövérség valahol 90-95-nél kezdődik. Ami pedig a kosarak nagyságát illeti, az gyártónként elég változó. Sok, főleg tiniknek készülő márkánál a D alig nagyobb a B-nél, hogy ne kelljen új szabásmintát csinálni és a lányok is azt higgyék, hogy elég nagy mellük van. Nem kell mindennek bedőlni.

A kép, amit mellékeltél, agyon van photoshoppolva...

2017. okt. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A linkelt kép azért bajos, mert sok rajta a PS. A csaj melltartója lehet hogy D-s, de a melle legalább E-nek látszik. Ezzel együtt szerintem még bőven közepes, a nagy az ez

[link]

De itt van még egy kép (fölül D, alul G kosaras méretek)

[link]


A 80-as hát meg... vagy husi, vagy magas, vagy fordított háromszög testalkatú. Amiért itt gyakorin sokszor írják/írjuk, hogy sok, az az, hogy a nők 90%-a nagyobb körméretet hord a kelleténél. A 85-re szerintem már nem lehet ráfogni, hogy átlag.

2017. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!