Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha 16 évesen egyedül...

Ciki, ha 16 évesen egyedül elmegyek ruhát vásárolni (pláza)?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Őszintén bevallom: nem szeretek másokkal vásárolni, még legjobb barátnőimmel sem... Oké, néha-néha belefér, de sokkal jobban szeretek egyedül. Én oszthatom be az időt, annyit vagyok xy boltban amennyit akarok, meg ilyenek.

Hétvégén akarok menni ruhákat venni, de nem áll szándékomban hívni egyik ismerősömet sem. Szerintetek gáz lenne ha egyedül "plázáznék"? Nem néznének az emberek, hogy mi a f@@szt csinálok itt egyedül?


2017. okt. 9. 22:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy félreértéss ne essék, nem vagyok az aki minden hétvégéjét a plázában tölti. Havi egyszer elmegyek és most egyedül akarok
2017. okt. 9. 22:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, szerintem nem gáz:) 16/l
2017. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyedül szeretek vásárolni, baromira lefáraszt, ha mindig máshoz kell igazodni, várni, stb. Emellett nem érdekel, hogy a másikon hogy áll az a ruha és nem vagyok kíváncsi más véleményére sem, mikor magamnak vásárolok.

Észre fogod venni, hogy nagyon sokan vásárolnak egyedül.. :D

2017. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Dehogy néznek
2017. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jezus dehogy.:D Pont ugy allok a dologhoz, ahogyan Te. Hidd el az embereket az sem erdekelne, ha bazinagy csoportban mennel vasarolni, nemhogy egyedul.:D Amugyis nagyon sokan vannak egyedul vasarlaskor.:)

17/L

2017. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Uh, azt hittem nem sokan leszünk így ezzel, de megnyugodtam. :D köszi a válaszokat
2017. okt. 9. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám rengetegszer cipelt el vásárolni, és persze hozzá kellett igazodni,nem hozzám.. Na, ebből nekem bőven sok volt, főleg mikor olyan ruhákat mutogatott, ami nekem akkoriban vércikinek számított, neki pedig tetszett, és minden egyes darabnál győzködnöm kellett, hogy nem, nem tetszik, mire ő miért nem tetszik?!

Szóval jó pár éve egyedül,max párommal járok vásárolni..

2017. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vásárolni akarok, akkor egyedül megyek. Kit érdekel, mit gondolnak mások, pláne, hogy senkit nem érdekel a másik. Glamour hétvége lesz, senki ndem fog veled foglalkozni, mikor 20%ért tapossák egymást.
2017. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de ha az is lenne, kit érdekel? Ha így fogod az egész életedet leélni, nem sok jóban lesz részed.
2017. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Én is egyedül szeretek vásárolni. Nincs azzal semmi baj, hidd el.

Én még a nővéremmel is utálok, pedig ő az egyik legjobb barátnőm. Percenként szokta kérdezni, hogy ez tetszik? És ez? Ez miért nem? Nem ertem ez miért nem tetszik... Én is olyat mutattam....

Tudom, hogy csak segíteni akar, de jobb nekem egyedül:)

2017. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!