Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lábszőrtelenítés fiúként?

Lábszőrtelenítés fiúként?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

(kor és nemet)



2017. okt. 10. 16:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Én fiú vagyok, nagyon szőrös lábbal. Rendszeresen nyírom hajnyíróval egészen rövidre, de néha le is borotválom. Szerintem ez mindenkinek a magánügye.
2017. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Én évek óta szőrtelenítem a lábam fiúként. Eszembe nem jutna már, hogy visszanövesszem. Sokkal komfortosabb így nekem. Barátnőmnek is sokkal jobban bejön így. :)


Amúgy egy csomó fiú csinálja ma már, a sportolók közül meg majdnem mindenki. :)

2017. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Ha az a kérdés, hogy ciki-e, akkor ne érdekeljen, mert ha neked így kényelmes és ezzel nem ártassz (mert nem) másnak, akkor nyugodtan borotváld. Egyébként én nem borotválom.

19/F

2017. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nincs vele semmi baj, mindenkinak a magánügye, hogy mennyire szedi le a testszőrzetét. Nekem aztán mindegy. A barátom elég mackó-típus, és az is jó, ha leszedné az összes szőrét az se érdekelne.


Ha valaki beszól rá és úgy tűnik nem érdemes vitatkozni vele, mondd, hogy versenyszerűen úszol/biciklizel. :)

2017. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Rohadt szőrös mindenem és gyűlölöm. 16 éves korom óta bemesélem magamnak, hogy utálom a strandot. Mára már el is hiszem, pedig csak a szőrrel van gond. Drága jó tesiórák iskolás koromban... egyrészt utáltam, másrészt egyből cikiztek a szőr miatt. Erős, fekete, hosszú és göndör. Csúnya így, hajvágóval rövidre vágva még mindig, de ez olcsó és magamnak megfelel. Lábam, hasam, mellkasom szoktam rövidre nyírni. Barátnőhőz sosem kell alkalmazkodnom, mert az ilyen jóból én kimaradok. 27/F
2017. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó: Kicsit több önbizalmat! Az én barátom is szőrös tetőtől talpig (na jó, a talpa nem) és mégis jut neki "a jóból".
2017. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Szeretem a lábaimat szőrtelenül, szebbnek tartom így, és nem is kaptam negatív visszajelzéseket barátoktól, de kiváncsi lennék "idegenek véleményére" is.

Aki szőrtelenít mivel csinálja és milyen gyakran? Tényleg létezik végleges szőrtelenítés fiúknak?

2017. okt. 12. 08:28
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Én borotválom,kb heti egy alkalommal szoktam.Gyakrabban is lehetne, de nem zavar ha kicsit borostás.f.
2017. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
92%
Én soha nem borotváltam, de van egy barátom aki legyantázta, egy kicsit meglepődtem mikor elmondta, egyébként fel se tűnt volna.
2017. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Borotválás után szeretem, hogy olyan a selymes lesz a bőröm a combomon. Optikailag is feszesebbnek, izmosabbnak tűnik a lábam szőrtelenül.
2017. okt. 30. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!