Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban nagyon keveset költök...

Valóban nagyon keveset költök magamra?

Figyelt kérdés

Smink fél évrekb 3000Ft (BB+korrektor+szempillaspirál).

Sampon, pakolás 3-4 hónapig elég (2000Ft), olajat és hővédőt fél évente veszek (1000Ft + 1200Ft). Tusfürdő 300Ft egy hónapra.

Arcápolókból micellás vizet illetve tonikot veszek 4 havonta (1200Ft + 1200Ft), arckrémet fél évente (2000Ft), illetve szemkörnyékápolót 3 havonta (3000Ft).

Ruhát (ha nem létszükséglet) havi 1 darabot szoktam megengedni magamnak, 2-5000Ft értékben (ide tartozik a fehérnemű is), de nem mindig élek a lehetőséggel.


24n


2017. okt. 15. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés, ennyi leírás alapján igenyesnek tűnsz, nem kell az igényességhez sok pénz.
2017. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még ennyi sem lenne "muszáj". Jó, én férfi szemmel nézem és a kirakat nem érdekel.

Meg mit jelent a "magadra"? Ha a drága és felesleges Mülleres/DM-es/Rossmann-os szarok helyett veszel egy zsák kutyatápot és beviszed a menhelyre, már meg is kérem a kezed, online. A lelkedre költsd a pénzt, ne a kirakatra. :)

25/F

2017. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:

Szerintem nem, én más felosztásban de hasonló összeget költök pedig a hajamat is festem, használok pl. körömlakkot és rúzst is.


Előző válaszon felröhögtem, mert eszembe jutott az eset, amikor elindultam könyvet venni de útközben találkoztam a helyi állatmenhely önkénteseivel akik épp gyűjtöttek, így a könyv helyett 5 kiló kutyakaja lett :D

2017. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 - Szóval akkor te jössz hozzám? :)
2017. okt. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eladó a menyasszony kutyatápért... :)

Kérdező: szerintem ez teljesen normális, kb én is ennyit költök magamra, bár egy pár éve még csak sampon, tusi, deo és szemceruza volt.

2017. okt. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én még ennyit sem. :D

Tényleg csak alapvető dolgokat veszek, és így sem mondhatja rám senki, hogy igénytelen vagyok.


Én épp tervezek önkénteskedni egy menhelyen. Szóval #2, igent mondok. 👼

2017. okt. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azért többet de ez sem kevés.

Nekem van hajfesték és ruzsmanias vagyok.

És napi szinten mosom a hajam így a sampon többre jön ki. Tusfurdo helyett jobban szeretem a szappant.

Ruhákat imádom arra többet koltok (sokkal) de ki mire nem sajnálja a pénzt...😊

2017. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is hasonlóképp vagyok, bár megtehetném hogy minden héten költseg x összeget, legdrágább kozmetikumok, de valahogy mégsem. és nem igényesség kérdése, csupán rájöttem, hogy olcsón is vannak jó termékek, valamint nemkell az embernek saját testét mindenéle kencével "mérgeznie". én a balea tusfürdőket imádom, bár nekem 1 hónapra egy tubus kevés. sampon kollegénsampon, mert zsírosodásra hajlamos a hajam. körmöshöz nem járok, hanem magamnak készítem a körmeim, így elcsábulok 1-1 szép színű lakk láttán a drogériában, ill. rúzzsal úgyvagyok, h MACből beszereztem kb. 5 színt, így azokat használom. alapozó maybelinne, szemceruza a dm-es, mert az fog a legszebben, ill még spirál, ami szintén MAC. arcomra pedig kizárólag természetes összetevőkből álló hidratáló. és nagyjából ennyi, nekem is minden kb annyi ideig elég, mint neked. ruhára, táskákra, meg butaságokra viszont nagyon sokat költök :D


28N

2017. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem kevés, én még ennyit sem költök. Sminkre nem költök, csak veszek kb. 4 havonta egy Labellót 500 forintért. Sampont veszek 700.-/2 hónap, tusfürdő kb. 400.-/1 hónap, gyanta 1000.-/3 hónap, kézkrém 1000.-/2 hónap (de nekem nagyon száraz a kezemen a bőr). Fodrászhoz jó ha félévente egyszer elmegyek, kozmetikusnál életemben egyszer voltam, de többet nem szándékozok menni.
2017. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 Én már tagja vagyok a Szurkolók az állatkínzás ellenes országos csoportnak. :) Vöröskeresztnél is, de annak nincs sok értelme.
2017. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!