Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetesen szeretném...

Vadhelena kérdése:

Természetesen szeretném megnövelni a ciciimet. Valami krémet kapszulát stb amitöl megnött? Hallottam a puerariarol meg a görögszénárólde olyat szeretnék ami biztos beválik. Tapasztalatok? Itélkezö válaszaadókra nem vagyok kiváncsi. Köszi.26/L

Figyelt kérdés
Mellnövelés természetesen
2017. okt. 18. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hízz meg vagy ess teherbe... Mástól nem fog megnőni
2017. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
37%
A mell mérete genetikailag meghatározott, már a fogantatásod pillanatában eldőlt. Attól, hogy kívülről bármit rákenegetsz sem kisebb, sem nagyobb nem lesz.
2017. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szójatej és barnasör :D Nem lesz látványos, de inkább ez, mint kiadni egy rakás pénzt tömegbolondító bogyókra :D Ha azoktól nőne a cici, akkor mindenkinek dinnye méretű mellei lennének xD
2017. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem meghatározott genetikailag a mellméret ez már ne is haragúdj de butaság. Nagyon nehezen hizok gyors az anyagcserém a sört pedig nem szeretem. Köszi az eddigi válaszokat de ez nem volt hasznos eddig
2017. okt. 19. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!