Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 éven felüli férfiak vélemén...

20 éven felüli férfiak véleménye érdekelne, hogy szerintetek azok a lányok szebbek-e akiken smink van, vagy azokat preferáljátok akiken nincs/vagy tényleg csak egy leheletnyi smink van?

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem azt nézem ki van-e festve vagy nincs, mert mindenhogy tetszhet. nem várom el, hogy ki legyen sminkelve de nem is zavar ha kivan...sőt nekem például a színes rúzsok nagyon bejönnek

24f

2017. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar ha festi magát és jól áll neki, egészen addig, amíg elfogadja és vállalja magát smink nélkül is.


Engem csak az érdekel, hogy legyen elégedett magával és ne vigye túlzásba...

2017. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy nincs vagy csak minimális. Nem szeretem a vakolatot.
2017. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27/F
2017. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne vakolja le magát. Tetszik az ízléses smink, de nem feltétel.


27/F

2017. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vastagon kihúzott szem meg az erőteljes színűre festett száj eléggé taszít, amúgy nem zavar, szerintem sokszor észre sem veszem.
2017. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leheletnyi.
2017. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!