Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti mennyit készülődtök,...

Lányok ti mennyit készülődtök, mielőtt találkoztok egy fiúval? :D

Figyelt kérdés

Randira, vagy sima találkozásra gondolok. 16/l

(nem tudtam melyik kategóriába írjam)



2017. okt. 21. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már előtte való napokban megtervezem mit vegyek fel stb.

A randi napján úgyis kiderül, hogy mégsem azt veszem fel mert hirtelen rájövök tök rosszul áll. :D

Ezzel elmegy egy csomó idő.

A hajamat általában kiengedve hagyom, vagy felcopfozom. Nem szánok rá sok időt. (Erre a szörnyűségre kár is lenne. 😂)

Kevés smink (szempillaspirál, max szemceruza).

Nem tudom mennyi idő ez az egész. Talán 2 óra.


Sima találkozásnál is ugyanez van. Csak előtte való napokban nem görcsölök rá a ruhára. :D

2017. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Randinál 1,5 óra de úgy, hogy előtte való nap hajmosás. Ha aznap mosok hajat, akkor 2 óra de ez inkább nyáron szokott előfordulni.

Én sok sminket teszek magamra ilyenkor a hajamat kiengedve hagyom az első tincsem elcsatolva, hogy ne lógjon a szemembe, kivéve nyáron, úgyis napszemüveg van rajtam, az megfelel hajráfnak:D

Nálam a legtöbb időt a ruha kiválasztása jelenti, hogy kényelmes legyen, ne túl hivalkodó, ne olyan, amiről egyből levágja, hogy kiöltöztem, mennyit készültem de azért elegáns legyen. Szerintem a legtutibb kombináció a kék farmer, fehér csinos ing, ez a szolid viselet szerintem sok férfinak bejön és a ruhám szelídségét vörös rúzzsal kombinálom. Bár ha nagyon csókra készülök akkor nem :D

Cipőnek én semmiképp sem választok magassarkút, amúgy sem hordok, meg nem akarok pic.ának tűnni ha p sétálni kell valahol.

Lényegében az első randi előtt 1,5 többi randi előtt 1 óra :D

2017. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Randi előtt több, mint egy átlagos nap, de nem sokkal, mivel már jó előre kigondolom, mit vegyek fel.


Bár mivel már három éve kapcsolatban vagyok és együtt élek a barátommal, manapság nuku készülődés. Ha meg vele megyek valahova, akkor se több, mintha pl. egyetemre mennék :)

2017. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Randira : zuhany, smink, öltözködés max 1 óra.

csak simán: ugyanez

ha elmegyek otthonról találkozni akárkivel, nem csak férfiakkal: ugyanez

2017. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel ora. Sose fektettem energiat bele, hog ugy lasson, ahogy sosem fog. Az osszes ruham kb egyforma, nem varialok. Kenyelmes legyen nekem, ha meg csinibabat akar, keressen egyet helyettem :D ugyanolyan, mint amikor dolgozni vagy az aldiba megyek kilos sultkrumpliert... :D de ez nyilvan elitelendo pelda :D
2017. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokat! Kell az a nagyobb önbizalom, meg az, hogy vonzóbb legyek az átlagnál....
2018. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!