Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elkezdhetem így a fültágítást,...

Elkezdhetem így a fültágítást, vagy várjak vele?

Figyelt kérdés

Kb másfél hete lett újból kiszúrva a fülem.

(13 évig volt lyuk rajta, és egyszer begyulladt, ki kellett vennem belőle a fülbevalót, aztán sajnos összeforrt a lyuk)

Ugyanott lett kiszúrva megint, és már nem piros, meg nem is érzékeny.

Elkezdhetem tágítani, vagy várjam ki a 3 hetet? Műanyag tüskével szeretném egyébként, nincs így nagyobb fertőzésveszély?



2017. okt. 24. 18:02
 1/2 anonim válasza:
Még szerintem várj vele pár hetet, minimum 3-at. Addig tegyél olyan fülbevalót bele aminek nem annyira vékony a fém része.
2017. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Műanyaggal nem ajánlják (bár én is azzal csináltam és még élek de ez ne legyen indok, ozzy is talpon van 30 év heroin után) de jobb helyeken fél évet szoktak javasolni, addigra gyógyul be 100%osan a füllyuk és sokkal jobban viseli a tágítást.
2017. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!