Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Vonzóbbak a dús, természetesen nagy és nem rajzolt szemöldökű nők, mint a sminkelt, keskeny?

2017. okt. 25. 17:10  Privát üzenet  

A válaszok
A TERMESZETES a szep, minden formaban!

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. okt. 25. 18:05 Privát üzenet
Adom előttem válaszoló válaszát:’))))

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. okt. 26. 12:16 Privát üzenet
Bármilyen lehet szép, ami jól áll a viselőjének (ez alól kivétel a leborotvált, majd csíkban feketére tetovált, mert az nem áll jól senkinek). Láttam már sminkelt szemöldököt is szépet, meg olyat is, akinek természetes, de egy gyantázás már ráfért volna.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. okt. 26. 14:58 Privát üzenet
Szebb az igényes, ápolt; mint a "természetes"!

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. márc. 2. 10:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Természetesen szeretném megnövelni a ciciimet. Valami krémet kapszulát stb amitöl megnött? Hallottam a puerariarol meg a görögszénárólde olyat szeretnék ami biztos beválik....
Mit gondoltok a természetesen fekete szemöldökről?
Ezek milyen testalkatra jellemzőek: átlagos szélességű, szögletes váll, nagy mell, keskeny derék, széles csípő, kerek fenék?
Fogadtam a barátaimmal, természetesen elveszítettem, nagyon gáz dolgot kell csinálnom, nem akarom. Ebből, hogy mászhatok ki?
Még változhat az arcformám?
Van egy AEG L-70470-es elöltöltős mosógépünk, amelyre szeretnénk szárítógépet rakni. Mivel ez keskeny típus (52 cm mély), lehet-e rá rakni szárítógépet? Természetesen vennék összeépítő keretet is.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!