Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan nézhetnék ki öregebbnek?

25 éves vagyok, de kb. 18-19-nek nézek ki. Alapvetően nem lenne ezzel bajom, ha nem okozna a mindennapokban nehézséget. Egy cégnél például azért nem kaptam meg egy viszonylag magasabb beosztást, mert ilyen kinézettel nem tudnék embereket irányítani. Ezt az egyik ismerősömtől tudtam meg, aki náluk dolgozik. Egy másik esetben pedig egy társaságban intettek le azzal, hogy ,,18 évesen még én is így gondolkoztam." Regényt írhatnék ezekből.
Sötétre festettem a hajamat, rengeteg fekete ruhát hordok, elegánsan öltözök és erősen festem magam. De ezek sem nagyon segítenek. Volt olyan, amikor egy állásinterjún rámnéztek és közölték, hogy diákmunkára nem keresnek senkit. Vékony és alacsony vagyok, ez csak rosszabbá teszi a helyzetet.
Ötletek? Öltözködés, kiegészítők, stb. Bármilyen (normális) ötletnek örülnék!

Keress kérdéseket hasonló témákban: öregbítés, ruha, kiegészítő, ötlet

11-14 19:54  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A sotet szemoldok csodakra kepes. Ha azt erosen fested, evekkel oregebbnek tunhetsz. Ne ess tulzasba, a sajat szined valaszd, csak kicsit nyomd ra jobban a borodre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 11-14 20:06 Privát üzenet
szerintem már mindent elkövettél amit csak lehet
sötét rúzs is jó erre :),
hord magasabb talpú cipőket,sötét körömlakk

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 11-14 20:17 Privát üzenet
Fejhez simuló konty, többet takaró és esetleg bővebb ruhák, vékony keretes szemüveg, és egy kis hízás (ha tudsz) segíthet idősebbnek tűnni.
1 évvel vagyok nálad fiatalabb, mégis, szinte mindig idősebbnek néznek; a legtöbbször magáznak.Viszont közelebbről, az arcomat megfigyelve legfeljebb 20 évesnek mondanak.
Ne félj, később fordulni fog a kocka; örülni fogsz annak, hogy fiatalabbnak tűnsz a tényleges korodnál.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 11-14 20:18 Privát üzenet
Nyírd le a hajad kopaszra, de csak a fejed tetején.
Ja várj, te lány vagy.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 11-14 20:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan nézhetnék ki luxusprostinak? L20
Hogyan nézhetnék ki jobban?
Hogyan nézhetnék ki idősebbenk fiúként?
Férfi létemre, hogyan nézhetnék ki igényesen?
Hogyan nézhetnék ki idősebbnek, öregebbnek?
Hogy nézhetnék ki öregebbnek?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu