Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki öregebbnek?

Hogyan nézhetnék ki öregebbnek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, de kb. 18-19-nek nézek ki. Alapvetően nem lenne ezzel bajom, ha nem okozna a mindennapokban nehézséget. Egy cégnél például azért nem kaptam meg egy viszonylag magasabb beosztást, mert ilyen kinézettel nem tudnék embereket irányítani. Ezt az egyik ismerősömtől tudtam meg, aki náluk dolgozik. Egy másik esetben pedig egy társaságban intettek le azzal, hogy ,,18 évesen még én is így gondolkoztam." Regényt írhatnék ezekből.

Sötétre festettem a hajamat, rengeteg fekete ruhát hordok, elegánsan öltözök és erősen festem magam. De ezek sem nagyon segítenek. Volt olyan, amikor egy állásinterjún rámnéztek és közölték, hogy diákmunkára nem keresnek senkit. Vékony és alacsony vagyok, ez csak rosszabbá teszi a helyzetet.

Ötletek? Öltözködés, kiegészítők, stb. Bármilyen (normális) ötletnek örülnék!



2017. nov. 14. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sotet szemoldok csodakra kepes. Ha azt erosen fested, evekkel oregebbnek tunhetsz. Ne ess tulzasba, a sajat szined valaszd, csak kicsit nyomd ra jobban a borodre.
2017. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem már mindent elkövettél amit csak lehet

sötét rúzs is jó erre :),

hord magasabb talpú cipőket,sötét körömlakk

2017. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fejhez simuló konty, többet takaró és esetleg bővebb ruhák, vékony keretes szemüveg, és egy kis hízás (ha tudsz) segíthet idősebbnek tűnni.

1 évvel vagyok nálad fiatalabb, mégis, szinte mindig idősebbnek néznek; a legtöbbször magáznak.Viszont közelebbről, az arcomat megfigyelve legfeljebb 20 évesnek mondanak.

Ne félj, később fordulni fog a kocka; örülni fogsz annak, hogy fiatalabbnak tűnsz a tényleges korodnál.

2017. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Nyírd le a hajad kopaszra, de csak a fejed tetején.

Ja várj, te lány vagy.

2017. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!