Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nőknél/lányoknál...

Szerintetek nőknél/lányoknál mennyi az a szőrmennyiség a karon ami elfogadható vagy még vonzó is lehet?

Figyelt kérdés

Mert azért valljuk be vannak nem gyengén szőrös karú nők

akik tényleg férfiakat megszégyenítő szőrrel vannak megáldva! És én ezt érdekesnek találom nem mondom, hogy nagyon gáz bár ma már a karok szőrtelenítése eléggé divat lett a nőknél, de valljuk be van akinek tényleg jól áll ha van rajta egy kis szőr! :) Ad egy érettebb felnőttesebb kisugárzást! Én ezt szexinek találom persze elfogadható mennyiségben! Ti nők mennyire vagytok bevállalósak?

Meg mernétek villantani így magatokat vagy szégyellitek?



2017. nov. 16. 14:15
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Te erre gerjedsz? Beteges.

Amúgy nekem sajnos több szőröm van, mint a tesómnak. Képzelheted. 16 éves korom óta epilálom, mert nagyon csúnya. Néha kimarad, akkor nagyon szégyenlem, mert szerintem igénytelen. Bár más nem nagyon foglalkozik vele.

Szerintem nagyon igénytelen hatást kelt. Főleg, hogy más panpog, hogy ilyen divatos vagyok, szépség videókat csinál, a kezén meg hatalmas szőr van.

Ha lett volna pénzem előbb epilátorra, hamarabb elkezdem, mert a borotvával borzalmas.

Én igénytelenebbnek tartom, mint akinek a lába szőrös.

Persze, hogy csak szőke pihés, azt én sem bántanám.

2017. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Jaj én lány vagyok de nagyon nagyon utálom ha valakinek szőrös a karja és lány. Persze sosem szólnék be senkinek meg sok embert nem zavar , de ha beszélek valakivel oda pillantok és látom hogy tiszta szőr a karja és pl fekete akkor nekem az igénytelenség jut eszembe. és tudom van hormonprobléma stb de nekem szőke pihés és még így is teljesen leszedem simára szóval szerintem bárki meg tudná oldani ha akarná természetesen :)
2017. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Én nőként egyáltalán nem borotválok intim és hónalj területen kívül semmit. Abszolút felesleges, azt mondják, hogy undorító, meg koszos, de én napi 2 órát izzadok a konditeremben és a nap végén ugyanúgy lefürdök, mint minden higiénikus ember. És ugyanolyan tiszta is vagyok. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg időt, pénzt megspórolok.
2017. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A nő szőrös. Ilyen neki a természetes állapota. A karon lévő szőr nem gyűjt bűzt mint a hónaljszőr, semmi indok nincs rá hogy valaki leszedje, kivéve az épp aktuális nyomorék divatot. Mi az hogy igénytelen? Az ilyen kretének agya igénytelen. Laminálnia nem kéne már magukat a nőknek? Igénytelen az aki büdös és koszos, nem az aki nem borotválja le minden szar szőrét nyaktól lefelé.
2017. nov. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
No vagyok és borotvalom a karom is. Nekem így tetszik de nem érdekel ha más nem így tesz.
2018. febr. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem a szőr az, ami vonzóvá tesz egy nőt.
2018. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és eszembe nem jut leborotválni a karomról a szőrt. Akinek nem tetszik, forduljon fel.
2018. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!