Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a lába a középső...

Milyen a lába a középső nőnek? Tetszik nektek? Dagadt? Vékony molett? Fogyni kéne?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 17. 06:58
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem kellene fogyni, csak egy picit dolgozni rajta. Amúgy mindegyik jó.
2017. nov. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
A nők lábát nem kritizálni kell, hanem igyekezni minél rövidebb úton közibük jutni.
2017. nov. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nő, vagyok es ilyen a labam
2017. nov. 17. 07:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Pusztán a felső traktusból nem lehet korrekt véleményt adni.
2017. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezek közül nekem az 1. és 2. tetszik.

Szerintem rendben van a tied és vékonynak mondanám. A 3-ra már ugyanez nem mondható (legalábbis szerintem)

2017. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Annyira felcseszem magam, amikor a vézna (bocs, nem gúnyolódásból, de tényleg elég vékony láb van a képen) lányok itt sírnak 50 kilósan, hogy dagadtak. Nem vagy az, ebből hova fogyni?
2017. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dagadt láb alatt én arra asszociálok, mikor az illető kettő helyet foglal a buszon. Nem ritka jelenség.


Itt legfeljebb vékony lábak ideális "ívén" lehetne filozofálgatni.

2017. dec. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind a három teljesen jó, de a harmadik nőnek már érdemes ebben a fázisban vigyáznia, hogy még jó is maradjon.


Amúgy teljes alakos képpel könnyebb lenne véleményt mondani

2017. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly? Szerinted dagadt a lábad? Neked pszichologus kéne agybajra, nem fogyni.
2017. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem dagadt. max amiatt érezheted annak, hogy ha edzetlen, kis punnyadt a combod. attól mèg nem lesz dagadt, max ráfér egy kis edzés, hogy feszesebb legyen (a képen lèvő 1. és 2. egyáltalán nem néz ki plötyinek, szépek, de még a 3. sem rossz, csak arra már tényleg érdemes edzeni)
2018. jan. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!