Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl nagy az orrom! Mit tehetnék?

Túl nagy az orrom! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó kategóriába írom e ezt a kérdést meet alapvetően több témába is beleillik. De kérlek segítsetek! Lány vagyok.... És túl nagy az orrom meg görbe is meg nagyon szeplős... Nagyon sokan csúfolnak miatta és szinte minden nap megkapom hogy milyen nagy az orrod meg hogy milyen görbe stb. Pedig alapra szép lány lennék csakhat ugye az orrom mindent elront... Ha már csak úgy elbambulok es a barátaim poénból lefotoznak úgy nézek ki mint egy hal.. Ha videochatelunk nem nézek nagyon oldalra mert akkor nagyon csúnya .. Nem tudtok valamilyen praktikat amivel kisebbnek tűnhet az orrom? Akármit? Bármit? A válszokat előre is köszönöm!


Jelige: egy elkeseredett lány


2017. nov. 18. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, szerinted?


Fogadd el vagy plasztikáztasd meg. Erre csodatrükkök nem léteznek..

2017. nov. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát mert akik csúfolnak, biztosan tökéletes alakjuk és arcuk van:D De amúgy értem én a problémát, nekem hatalmas, mitesszeres, csúnya orrom van. Nemrég megtetszettek az ékszerek és lövettem bele egy piercinget és azt vettem észre, hogy az elég szépen elvonja a figyelmet arról, hogy milyen formátlan az orrom. Vagy ha te orrékszert nem szeretnél, kontúrozd az orrod. Youtube-on rengeteg tutorial van erről. A Catrice contour palette-t, vagy a Rimmel bronzosítót ajánlom, szép színeik vannak és tartósak.

Kés alá viszont semmiképpen ne feküdj, hidd el nem éri meg az a párszázezer forint azért a pár bókért :)

2017. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
célozd meg a bankszférát, vagy ügyvédi pályát, ott nem leszel feltűnő :D
2017. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hehe, előző, vág az eszed!
2017. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld hozzá növeszteni az arcod többi részét. Ha sikerül, mindenképp jelentkezz légyszíves .
2017. nov. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad! Egyébként nem tudom, hány éves vagy, de ha elég idős leszel a sminkeléshez, kontúrozóval szépen lehet csalni. Van egy rakat videó a neten róla.
2017. nov. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó vagyok. Lemaradt: a fiúk napi szinten csúfoltak anno engem általánosban az orrom miatt. 14 éves koromtól pedig minden pasim bevallotta, hogy odavan az orromért ;) Ne foglalkozz velük.
2017. nov. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget! Úgy látszik léteznek még kedves emberek a világon! ❤️
2017. nov. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!