Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, nektek tényleg...

Fiúk/férfiak, nektek tényleg ennyire számít, hogy egy lánynak/nőnek mennyire izmos teste van?

Figyelt kérdés
Most elég nagy divat lett a csupaizom test, ami nyílván szép, és egészséges is, de mindenki más le van szólva, akinek nincs kockahasa meg izmos segge. Már nem is jók az olyan lányok, akik átlagos, nem elhízott testalkatúak, de nincs feszes hasuk?
2017. nov. 19. 10:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
50%
Nem tudom, ezeket hol látod, de engem kifejezetten taszít, ha egy lány kockára van gyúrva.
2017. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Személyesen még eddig egyetlen egy férfival sem találkoztam, akinek az izmos nő tetszett volna. Inkább taszítónak tartják.
2017. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem nagyon tetszenek a nagyon izmos nők.


18F

2017. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
37%
Izmos nők kevésbé vonzanak. Bőven elég ha átlagos testalkata van, kicsit husis. Egyáltalán nem érdekel a feszes, kockás has.
2017. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Valoszinuleg rossz kukaban turkaltal eddig partner utan keresve. Az atlagos testalkatu palik zomet nem hozza lazba, ha a nojuk izmosabb mint ok maguk. Ellenben, ha fitneszguru az idealod valszeg naluk szamit az, hogy a partneruk is hasonlo eletszemlelettel rendelkezzen.
2017. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
A világ legjobb érzése erősnek és izmosnak lenni, független nemtől, kortól. Kétlem, hogy a valóéletben visszataszítónak tartják a gyönyörű, izmos lányokat, inkább csak azok a lányok magasra teszik a mércét, hisz nem azért izzadnak a konditeremben minden héten, hogy aztán fitebbek és egészségesebbek legyen a barátjánál:D Nem is értem, miért mondják ezt sokan, hogy "jajj, ez már túl férfias, nem szép!". Én nő létemre hatalmas, feszes izmokkal rendelkezek és azt tapasztalom, hogy való életben minden férfi, nő ölni tudna azért, hogy erős, izmos, fit legyen.
2017. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
ezek a nő schwarzeneggerek nekem sem tetszenek
2017. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít. Csak ne legyen zsírgombóc.
2017. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mikeXxX ***** válasza:
Kedves #6 izmos férfiként mondom hogy undorító az izmos női test számomra semmi izgató nincs abban ha férfias egy női test ! Üdv 38f
2017. nov. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem a bodybuilding nőkre gondoltam, hanem a mai divatos instagramos blogolókra, akik napi szinten töltik fel az edzős képeiket.
2017. nov. 23. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!