Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erős lábszag ellen milyen...

Erős lábszag ellen milyen praktikák?

Figyelt kérdés
Erős lábszagom van, munka után mikor haza jövök, leveszem a cipőt, akkor van erős lábszagom,, Fiúk-lányok nektek is előfordul lábszag? és milyen praktikák vannak ellene? köszönöm a tanácsokat...

2017. nov. 22. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem antibakteriális betét segített.

Nem vagy stresszes mostanában? Nekem akkor volt iszonyat lábszagom mikor ki voltam idegileg.

2017. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok stresszes , dolgozom sokat...
2017. nov. 22. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ecetes lábfürdő vagy pedig teafaolajos lábfürdő. A cipőbe tegyél szódabikarbónát szagtalanítás céljából.
2017. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hintőporozd be a lábad mielőtt zoknit húznál. A cipődbe is szórhatsz hintőport vagy szodabikarbónát.
2017. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Reggel lábmosás után áztasd be 10%-os ecetben, használhatsz lábdezodort is. Használj a csukában rendszeresen cserélt talpbetétet, pl. veszel ilyet a DM-ben (ez egyébként jó tipp, mert a betétben hamar rohad a sok izzadság):

[link]

2017. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak bőrcipőt hordj, legalább 2-3 párat cserélgess. Pamut zoknival. Mindenféle műanyag nagyon büdösödik, ha hajlamos vagy rá.
2017. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanácsot, ki próbálom őket...
2017. nov. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!