Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik évszak vagyok?

Melyik évszak vagyok?

Figyelt kérdés
Fehér, kissé szeplős, de könnyen barnuló bőröm van, gesztenyebarna hajam (nagyon sokáig világosszőkére volt festve és jól állt), sötétbarna szemem. Igazából olyan szín sincs, ami nagyon jól áll, de olyan sem, ami szörnyen. Azért a túl sok fekete sápaszt (bár slankít!) és a szürkét nem szeretem annyira.
2017. nov. 23. 14:01
 1/5 anonim válasza:
Tavasz-ősz
2017. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor járjak csak barnás színekben? Az nem lesz unalmas?
2017. nov. 23. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az a lényeg,hogy fehér-e a bőröd,hanem hogy sárgás,barackos,rózsaszines,bronzos,stb.szóval az a lényeg,hogy hideg vagy meleg,próbáld ki,,hogy egy arany (meleg)vagy egy ezüst(hideg )ékszer passzol jobban a bőrödhöz.Ugyan ez fobtos a hajnál is,vöröses-e a fénye vagy hamvas.Persze eredeti hajszín számít csak.Ha úgy látod hogy minden nagyon hamvas és hideg színű,akkor nyár típus vagy,vagy ha többségben hamvas,de van ami nem akkor a nyárnak valamelyik varációja.Ha tmeleg árnyalataid vannak akkor ősz vagy tavasz.A tavaszi színek világosabbak az őszinél.A telet kizárnám az esetedben.
2017. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A bőröm fehér, de nem kékesfehér, viszont nem is bronz. A hajam gyerekkorom óta sokat sötétedett, de egyértelműen vöröses még mindig.
2017. nov. 23. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább ősz típusnak tűnsz!
2018. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!