Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyűrű méret ügyben írnátok...

Gyűrű méret ügyben írnátok méreteket hölgyek?

Figyelt kérdés
Nem hord a barátnőm gyűrűt, és nagyjából van egy sejtésem a méretéről, de szeretném tovább szűkíteni a kört. Eljegyzési gyűrűről lenne szó, és olyan lányok gyűrű mérete érdekelne akik 160 cm körüli magasak és kb 40-45kg között mozognak, mivel barátnőm is hasonló adottságokkal rendelkezik.
2017. nov. 23. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az aranygyűrűket később is méretre lehet igazíttatni
2017. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de jó lenne csak kicsit tévedni, és ha beletrafálok véletlen az egy külön kellemes meglepetés lenne. Egyébként én részemről 52 gondoltam, vagy 51-est.
2017. nov. 23. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:

160 cm és 85 kg vagyok 53-as a gyűrűméretem

Alvás közben mérd le cérnával ;)

2017. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Hihetetlen, hogy ennyire nem függ össze a súly és a gyűrű méret. De hogy lehetnek ilyen vékonyak az ujjaid??? Ez tényleg zsákbamacska így

2017. nov. 23. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:

úgy ilyen vékonyak az ujjaim, hogy eleve izmos is vagyok, mivel korábban sportoltam, szóval nem 30 csak 20 kg túlsúlyom van, és vékonyak az ujjcsontjaim, de amúgy az 53-as szerintem nem is olyan kicsi


mindegy, csak azért írtam, hogy cérnával, mert egyik haverom is pont ezt csinálta, nem is bukott le vele - és még igent is mondott a csaja :D

2017. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!