Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy ilyen gyorsan...

Normális, hogy ilyen gyorsan összemegy a lyukam? (Fültágítás, rossz az, aki rosszra gondol! )

Figyelt kérdés

Babaként lett kiszúratva a fülem, mindig is volt benne fülbevaló. Tágításnál az 1. 2 alkalommal semmi gondom nem volt, úgy ment, mint egy álom, nem is siettem, stb. Most 4 mm-s van benne, 3 hete. Tegnap ki kellett vennem az összes piercingemmel együtt, hogy megtakarítsam. Azért ez nem jelent sokat, kb. 2-3 perc múlva már vissza is akartam tenni. Láttam is, hogy a lyukon nem úgy látok át, ahogy rögtön kivétel után, és nem is akart átmenni rajta az ékszer. Végül addig nyomtam, amíg átment, ez nem azt jelenti, hogy erősen, csak folyamatosan, közben mozgatva, mert azt hittem, hogy nem jó helyen próbálkozok. Ezzel annyit értem el, hogy vérzett is, egy pici folt lett a vattapamacson. Egyszer letöröltem, utána nem volt több.


Na most, ez normális, hogy 3 hét után még ilyen gyorsan beszűkül? Egyébként amikor benne van az ékszer, semmi probléma nincs vele, cseppet sem érzékeny.


2017. nov. 24. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 ev utan is igy viselkedik. Ugy latszik ez ilyen. Pedig en nem percekre veszem ki, inkabb masodpercekre.
2017. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az jó lesz. Köszi a választ!
2017. nov. 24. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy nap után van az, hogy konkrétan újra át kell szúrnom a lyukat a fülbevalóval. :( Még az a jó, hogy nem vérzik, csak fáj.
2017. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és kb. 2-3 hónapja lett kiszúrva.
2017. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!