Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Draga Fiuk/Ferfiak! Egy 173...

Draga Fiuk/Ferfiak! Egy 173 cm-es no eseteben mit tartanatok legvonzobb testsulynak? + Altalaban veve miert a kifuto modell alkatu holgyek tetszenek nektek? Az ertelmes valaszokat elore is koszonom.

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Aah.. Tanuld már meg, hogy nem a kg a mérvadó. Ismerek csajokat akik ugyanolyan magasak, ugyanannyi a súlyuk, de ég és föld a különbség az alakjukban.
2017. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

60-65 kg.

De tényleg, nemcsak a kilók számítanak. Aki sportol (vagy mozgékony életet él), annak van jó alakja. Aki munkahelyén csak ül, szabad idejében otthon ül, munkába háztól házig autóval megy, annak sose lesz jó alakja.

2017. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

173cm vagyok. Mielőtt elkezdtem sportolni 64kg voltam. Túlsúlyosnak éreztem magam, mert nem voltam izmos, feszes. Nekiálltam életmódot váltani, csak kaja, semmi sport. Lefogytam 58kg-ra. Imádtam! Mivel ezt meg akartam tartani, tökéletesíteni, elkezdtem a súlyzós edzéseket. Jelenleg 62kg vagyok, és ez az eddigi legszuperebb. Feszes, formás, izmos.


Semmi köze az egésznek a kilokhoz. Az izom-zsír arány a fontos!

2017. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85/60/90 55-60 kg
2017. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

-nem tetszenek a kifutómodellek

-van egy olyan dolog, hogyx testtömegindex. Na arra rákeresel neten, beírod az értékeidet (magasság, testsúly, kor) és voilá, megválaszoltad a kérdésedet.

-szívesen

2017. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sportos testalkat.

A kifutómodellek meg a legtöbb embernek nem tetszenek, mert kvázi anorex vékonyak.

2017. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!