Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erős lábszag elleni praktikák,...

Erős lábszag elleni praktikák, szerek, javaslatok, amik hatásosak?

Figyelt kérdés

Sajnos Nő létemre nagyon erős lábszagom van, ami már nagyon idegesít,várom tanácsaitokat ez ügyben. Minden ötlet, praktika, szer érdekel.

Előre is köszönöm a segítségeteket.



2017. dec. 2. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Teafaolaj
2017. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász
2017. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szagtalanító betétet használtam, meg ugye vannak ilyen sprayek amiket a cipőbe meg a lábra kell fújni.

Egyébként nekem a stresszes időszakomkor volt borzalmas lábszagom, amióta nem idegeskedem nem büdös.

2017. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Micosid hintőpor. Kb 1000 ft. Gyógyszertárban lehet kapni. Nálunk a családban mindenki porozza a cipőjét. Nagyon jó.
2017. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Alaposan lábat kell mosni és ha teheted akkor szellőztesd a cipődet és a lábad.
2018. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minőségi zokni, ami nem feltétlenül 3000 Ft/pár, minőségi cipő, ami nem feltétlenül több 10.000 ft-nál, csak nem a kínaiból kell venni. Saját példa: Auchan saját márkás zokni 7 db 2000 forint környékén lehetett, cipő pedig a Decathlonból 4000 forintért. Hónapok óta semmi lábszag, pedig férfi vagyok. Régen a 100 forintos kínai zoknitól meg a 3000 forintos kínai cipőtől... durva mit tud ez a kombináció.
2018. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hintőpor a lábra, szagtalanítás céljából szódabikarbóna a cipőbe.

Lábfürdő amibe vagy teafaolajat vagy pedig ecetet tegyél.

Pamut zokni, nem műszálas.

Lábspray (Scholl)

Nyáron ne legyél mezítláb a műbőr cipőkben, inkább szandált hordj, hogy szellőzőn a lábad. Télen ha tudod iskolában vagy munkahelyen bújj ki a csizmából, legyen váltópapucsod/cipőd ha teheted.

2018. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem csak meg kéne mosni. Nekem már bevált.
2018. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!