Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találhatnék ilyen alkalmi...

Hol találhatnék ilyen alkalmi magassarkút?

Figyelt kérdés

Szalagavatóra és ballagásra keresnék cipőt.

Nem sokat sétálok nagy magassarkúkban, viszont táncoltam, így a 11-12 cm még nem okoz gondot.


Olyan cipőre gondoltam, ami egyszerű platformos, lekerekített elejű fekete (Lehetőleg tűsarkú, de az nem muszáj) magassarkú. Viszont jó lenne, ha a közepén, tehát a bokám alatt 4-5 centivel elöl egy kb 3 centi vastag gumi odafogná a lábam.

Csatosat már találtam, viszont gumisat sehol.



2017. dec. 3. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Platformos cipőt alkalomra nem javasolnék, mert nem számít elegánsnak. Egy buliba még OK, ha annyira rajongsz érte, de szalagavatóra és ballagásra a vékony talpú körömcipő való. Szerintem amúgy is sokkal kecsesebb, nőiesebb egy platform nélküli cipő, akkor is, ha kevésbé magas. Próbálj meg ilyeneket, lehet hogy a lábad is jobban fogja tartani, és nem fog hiányozni az a gumi.

[link]

2017. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
1-es amit belinkeltel cipőt,az egy otromba trampli cipő
2017. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es: Akkor Katalin hercegnő is trampli. :)

[link]

Pont ugyanaz a fazon, csak márkás és más színű.

2017. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Akkor is ronda!!!
2017. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm szépen a linket meg a tanácsot is, viszont ez nem igazán az én stílusom. Nem tetszik, ha nincs lekerekítve a cipő orra teljesen.

[link]

Valami ilyesmire gondoltam csak ugye hogy tartsa a lábam pl a keringőnél valami.

2017. dec. 16. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, szívesen. :) A lekerekített orr teljesen OK, csak arra gondoltam, hogy a talp ne legyen vastag a cipő elején. Magyarul ne legyen platform. Táncolni eleve nem jó platformmal, mert nem érzi a lábad a talajt. Nézd meg a versenytáncosokat, még véletlenül sem vesznek fel vastag talpú cipőt.
2017. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!