Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Baráth Alexandra kérdése:

Van valakinek tapasztalata a Doora Budapest-ről kapcsolatban? Mi vélemény?

Figyelt kérdés

Azt írják, hogy házhoz jönnek. Hogy kell ezt elképzelni, ki fog kijönni, jó masszőr vagy jó körmös? (masszőrt a férjemnek gondoltam) :)

Gondolkodom, rendeljek-e... Köszi, ha van vkinek tapasztalata!



2017. dec. 10. 12:53
 1/4 Kiss Andrea Borbála válasza:
Láttam a reklámot én is. Viszonylag újak, néztem az árakat (Ha ugyanarról beszélünk? doora.hu) nekem jónak tűnik. Én is gondolkodom rajta, nekem a gyerek miatt kellene egy jó manis házhoz, mert a szalonba egyszer próbáltam levinni, hát nem volt az igazi :))) Ha valaki próbálta, engem is érdekelne vélemény!
2017. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sziasztok! Én kipróbáltam hétvégén! Egy svéd masszázst rendeltem, mert nagyon beállt a nyakam, ajándék lábmasszázst is kaptam! Ügyes volt a masszőrük, pontosan érkezett, hozta a saját masszázságyát is. Jó erős masszázs volt, kis izomlázam is lett utána, nem tudom ez normális-e.


26/F

2017. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na jó, kipróbálom a manikűröst, máshol már úgysincs időpont... :S
2017. dec. 11. 18:48
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, kijöttek! Rendben volt a csaj, tök jó körmöt csinált, variáltunk egy sort a színekkel, de jófej volt nagyon... :) Mondjuk nem vagyok könnyű eset áltlalában :) szóval kifogta...

Kicsit kérdezgettem erről a cégről, mit hogyan. Azt mondta ő szeret házhoz járni. Mondtam neki az szuper, mert ide tuti hívom még. Ha kéri valaki, írja be, hogy Anitát kéri. Ő nagyon jó fej. :)

2017. dec. 17. 03:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!