Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki vásárolt a www.luxusparfum...

Aki vásárolt a www.luxusparfum. World oldalon, annak mi a véleménye róla, és a szállításról?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen domain nem létezik, hogy luxusparfum.world
2017. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nézd meg a felhasználási feltételeket, nem az eredeti parfümöket árulja.



Parfümök csomagolása


Figyelmesen kiválogatott olasz Eau de Parfum presztizs termékek, melyek illatai a képeken megjelenített parfümök illatjegyeivel egyeznek meg. Az egységes, jól zárt üvegek lehetővé teszik a folyadék védelmét és a parfümnek is megteremtik az ideális feltételeket, emellett biztosítják az ár és a minőség ideális kombinációját. A Web Shopban való vásárlás véglegesítésével egyetért az Üzletszabályzat minden pontjával, és azzal is, hogy tisztában van a termék csomagolásának kinézetével.


A bemutatott parfüm márkák csupán az összehasonlításhoz adnak támpontot. A képeken szereplő márkák saját tulajdonosaikhoz tartoznak, mi nem vagyunk ezen termékek forgalmazói és nem rendelkezünk azok engedélyével. Minden illat számmal van megjelölve a csomagoláson és az illatok szakmailag úgy lettek összeállítva, hogy ugyanazon illatcsaládok legyenek jelen a parfümökben, melyeket az „ismert márkák” szintén használnak és ami által ezen termékek is inspiráltak. Minden parfüm az Európai Unió egészségügyi és higiéniai feltételeinek megfelelően van összeállítva.

2017. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én rendeltem tőlük! Nagyon meglepődtem azon amit kaptam. Nagyon korrekt csomagolás, gyors és ingyenes kiszállítás. És ami végképp meglepett a kiváló minőség! Volt egy eredeti parfümöm is összehasonlitottam a küldöttel, meg kell hogy mondjam a küldött tovább tartotta az illatát mint az eredeti! Egy negatívum hogy a parfümök csak számozva vannak ha nem ismered nem tudod hogy melyik melyik!!
2018. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!