Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Undorítóan nagy az orrom. Mit...

Undorítóan nagy az orrom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Heló. Szóval mint már a kérdésben is olvasható volt hatalmas orral áldott meg az ég. Ez miatt nagyon kevés önbizalmam van az emberekkel szemben (főleg a fiúkkal bár az utóbbi talán nem is akkora probléma). A suliban piszkálnak általában zsidónak szoktak hívni ami nekem (milyen meglepő) nagyon bántó. Azokat a kérdéseket is megkapom néha hogy (idézem) "Miért van dudor az orrodon?". Amúgy az arcom többi részével nem lenne baj viszont szerintem az orrom elrontja az egész létemet mivel nagyon ellenszenvesnek nézek ki miatta. Máshogy nem tudok fogalmazni. Amúgy is még kismillió problémám van a testemmel viszont ezeken tudok változtatni (plasztikai műtét nélkül). A legrosszabb ebben hogy nyolcadikos vagyok és (persze ha minden jól megy) egy gimibe tanulok tovább viszont nem tudom hogy ott hogyan fognak bánni velem.Nyakamban a felvételi meg a többi szarság és ez miatt az egésztől elveszi a kedvem. Szóval nem várom hogy gyógyszereket ajánljatok és nem nincs szükségem semmilyen orvosra egyszerűen csak az internet embereinek tanácsait kérem hogy ha ők esetleg szenvedtek ilyenben vagy hasonlóban hogyan fogadták el magukat. A válaszokat előre is köszönöm. Bocsánat ha néhol kicsit önsajnáltatóan írtam magamról. Akit érdekel küldök képet magamról is meg az orromról is amelyik érdekli de viszont ide nem szeretném kirakni hátha valaki felismer. Válaszokat előre is köszönöm és bocsánat a regényért.

2017. dec. 13. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem keress meg egy jó fodrászt, mert a frizurával lehet alakítani sokat azon, higy optikailag kisebbnek tűnjön.

Emeld ki a szemedet.

2017. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, általános suliban én is folyamatosan azon bosszankodtam, hogy milyen nagy és görbe az orom, és hogy mennyire elrontja az egész arcom stb. Utáltam.

Hidd el, gimiben téged is és az osztálytársaidat is egyre kevésbé fogja ez érdekelni :) Az én orrom se lett kisebb, viszont már évek óta eszembe se jutott, hogy túl nagy lenne, vagy valami. Ilyen az arcom, és kész.

2017. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem is nagy az orrom és utálom..de kezdem elfogadni hogy ilyen

engem is piszkálnak hogy zsidó vagyok:( ember, nem én tehetek róla..genetika

küldhetsz képet:)

2018. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!