Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázás után megint nagyon...

Gyantázás után megint nagyon ki fog pattogni az arcom?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni kozmetikushoz legyantáztatni az arcomat,ugyanis engem nagyon zavarnak az apró pici szőke szálak. Egyszer már legyantáztam magamnak itthon isana hideg gyantával,amit nagyon megbántam,mert utána rettenetesen kipattogott az arcom,és hetekig piros volt. Szerintetek ha kozmetikus csinálja akkor is ugyanúgy ki fogok pattogni?

2017. dec. 15. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Gyantázod az arcod? Ne már. Pláne ne hideg gyantával. Az kb olyan mint kínai cipőt venni 700-ért. Mindenképp nézesd meg kozmetikussal, mit lehet tenni. Ezek az otthoni praktikák ilyen gagyi dolgokkal nem igazán nyerők.
2017. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy eppeszu kozmetikus nem fogja az egesz arcodat gyantazni. Ok bajusz es szemoldok gyantat csinalnak. A szoke pihe kulonben se latszik ne legyel idiota. Es a hideg gyanta a leheto legszarabb dolog, nem tudod kello homersekletre melegiteni. Es igen az arcod erzekeny persze hogy piros es kipattogzik.
2017. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 16. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé piheszőrös az arcom. A bajuszomnál erősebb,ott rendszeresen gyantáztatom, de nyáron amikor lebarnul, eléggé látni az arcom többi részén is a szőrt, ezért én néha legyantáztatom a teljes arcomat. Mindig délután csináltatom így másnap reggelre nyoma sincs.
2017. dec. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!