Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajat akarok festetni, de...

Hajat akarok festetni, de szőkítés nélkül. Milyen színek vannak, amikhez nem kell?

Figyelt kérdés
A hajam sötét-világosbarna, néhány fekete, szőke és sajnos hófehér szállal együtt. De a sötétbarna dominál.

2017. dec. 21. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik bolti hajfestéket kipróbálhatod, max sötétebb lesz, mint a képen. Ha félted a hajad, akkor mindig nézd meg, hányas oxi van hozzá, mert egy sima szőke hajfesték is meg tudja rendesen szívni a hajat.
2017. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) Vörös-lila ombrén gondolkoztam, ha sötétebb lesz, nem baj.
2017. dec. 21. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem alapból sötétbarna hajam van, azt szoktam vörösre festeni, ehhez nem kell szőkíteni. Az elején kicsit sötétebb volt a szín, mint azt vártam, viszont mivel már a festett hajam festem újra és újra ugyanazzal a vörössel kb olyan a színe már mint a képen. Nyilván a töve kicsit sötétebb :D Illetve feketét próbáltam régen, de az valahogy nem volt az igazi. Fakó, barnás-fekete lett, pedig több márkát is kipróbáltam, de az szőkítés nélkül elég csúnya lett így házilag.
2017. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!