Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik Parfümöt válasszam?

Melyik Parfümöt válasszam?

Figyelt kérdés

1. ( Ez az egyik kedvenc márkám és már használtam ezt a parfümőt de most mást is kiszeretnék próbálni, ám még mindig nagy kísértést érzek íránta.) [link]


2.



[link] Egy Bershka férfi parfüm semmilyen leírást nem találtam magáról az illat jegyeiről sem hogy milyen maga a stílusa milyen alkalmakra van “kitalálva” egy hétvégi házibuliba a menő csávóknak vagy az igazi úri embereknek a díszvacsorára...


3. [link] Szintén Bershka itt sem találtam semmi érdemi információt magáról a parfüm stílusáról bár ez már egy kicsit “elegánsabbnak” tűnik. Pár kérdésem még lenne

- Aki Online rendelt már Bershkából az mennyire volt megelégedve a kiszállítással? (Idő/Költség/Rendelt áru minősége)

- Az ilyen “nagyobb” divat márkák akik nem pont a parfümökre specializálódtak Pl: Bershka,Zara mennyire figyelnek a Parfüm minőségére és mit vesznek előtérbe?

Akinek az utolsó kettővel volt valami tapasztalata az kérem írja meg hogy mit várt és mit kapott. Köszönöm!😄



2017. dec. 24. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Gucci-nál kezdődik a márka, ezek bóvlik.
2017. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Gucci egy túl hypolt szar, alapból nem tetszett ízléstelennek tűnt/tűnik és mióta megjelent a “Gucci Gang” azóta már egyenesen undorítónak tartom... Az igazi FELSŐ kategória az ott kezdődik hogy Emporio Armani,Louis Vuitton. Amúgy sem ez volt a kérdésem.
2017. dec. 24. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább a sima Armani...


Ezek közül talán még a Zara a legjobb, de egyik se egy nagy minőség. Őszintén szólva a La Rive-ről is jobb véleménnyel vagyok, mint ezekről. De ha találsz olyat, ami tetszik, és árban megfelel, akkor ne érdekeljen, hogy más mit mond.


Emlékeim szerint a Mexx Black egy kicsit régimódi illat (nem rossz értelemben), emiatt esetleg Beckham parfümjeit ajánlanám, azok is ezen a klasszikusabb vonalon mozognak, és árban is jók.

2017. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!