Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék alacsonyabb...

Hogyan lehetnék alacsonyabb 12cm-rel?

Figyelt kérdés

162cm 16 éves lány vagyok és egyetlen nagy vágyam van az, hogy 150cm magas lehessek. Csomó lány ismerősöm/barátnőm 150-154cm körüli és annyira kis aranyosak, pici rövid lábak, karok meg a fiúk is odavannak értük, pedig állítólag nekem az arcom szebb, mint az övék, de mégis ők a "sztárok". Én meg egy zsiráfnak érzem magam köztük. Nagyon szeretnék alacsonyabb lenni, úgy tudom, ez 18 éves korig befolyásolható, szóval kb 2 év alatt hogyan tudnék összemenni?

Légyszi, normális válaszokat, nem kérek olyant, hogy egy idióta vagyok, mert tudom, de nem tehetek erről, nem tudom elfogadni magam és nem is akarom, amíg ez nem történik meg, légyszi segítsetek!!!



2017. dec. 25. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

A megoldás egyszerű!

Beszélsz a házi orvosoddal. Ő ír egy beutalót a pszichológiára és kiderítik, miért vagy ennyire elégedetlen a saját testeddel és meg tudnak gyógyítani.

2017. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Állj egy kombájn elé betakarításkor.
2017. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Először is, semmilyen módszerrel nem lehet alacsonyabbá tenni valakit. Másodszor, nem vagy magas, teljesen átlagos a magasságod. Igaz, én is csak 157 vagyok kb., de ennek is van pár hátránya, hidd el.

Harmadszor, ne érezd emiatt kevesebbnek vagy csúnyának magad. A legtöbb fiú ígyis magasabb nálad, biztos neked is eljön a herceged. :) Tudod, ha magabiztos vagy, elégedett vagy önmagaddal, akkor azt érzik rajtad az emberek, és nem a hibáidat fogják látni, hanem azt, hogy milyen szép vagy. ;)

2017. dec. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 166,5cm vagyok a két legjobb barátnőm 150cm és 154cm. Mellettük én is zsiráfnak érzem magam ők még olyan cukik hogy ilyen alacsonyak.

De ha jobban belegondolsz sok hátránya van hogy alacsony valaki. Pl. sok dolgot nem érsz el, ha valakinek a szemébe akarsz nézni mindig felfele kell néznek, ha egy koncerten vagy nem látod a színpadot a tömegtől.

2017. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4-es, de ezek apró dolgok
2017. dec. 25. 13:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd ezt a huelyeséget. Összemenni nem fogsz. Szerintem meg nem szép egy lány rövid lábbal. Sokkal szebb egy hosszabb, karcsú vádli és comb, hosszabb felkar. Ráadásul ilyen miniatűr nőknek túl nagy a feje a testéhez képest.
2017. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

"Nagyon szeretnék alacsonyabb lenni, úgy tudom, ez 18 éves korig befolyásolható"


Cseréld le a forrásaidat, nem túl hitelesek.

2017. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én meg 165 cm vagyok 14 évesen,többi lány osztályba is kb. ekkora vagy magasabb,viszont van 150 cm-s is.

Én csak 5 cm-vel akarnák kisebb lenni,de hát sajna nics semmi mód rá.

2017. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2017. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valós segítséget kérsz a valódi problémádra?
2017. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!