Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hosszú haj kell ehhez?...

Milyen hosszú haj kell ehhez? Mennyi idő amíg így megnő? Talán rasztásítva gyorsabban nő a haj? Vagy sok rasztának miért ennyire hosszú?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 25. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Egyénenként változik a haj növekedésének gyorsasága, nekem pl. 2 hónap alatt 5 centisre nőtt tar kopaszról a hajam, ami nagyon gyorsnak számít, bár lehet közrejátszott, hogy a kopaszság előtt hátközépig ért.

Ha jól tudom havonta 1 cm az átlagos növekedési arány, szóval matekozd ki, hogy hol jársz most, és a képen látható kb. hány centi lehet. :D Idővel gyorsabban fog nőni, mert a haj súlya lehúzza, de nem sokkal, csak mondjuk 1 helyett 1,3 cm-el nő majd 1 hónap alatt.

A rasztákon én is gondolkoztam, ott folyamatos terhelés alatt vannak a hajhagymák, gondolom amiatt nő gyorsabban.

2017. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 1es! Ment a zöld kéz
2017. dec. 25. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:

A haj növekedése rengeteg dologtól függ.

Nekem hát középig tud csak nöni, volt, hogyévekig nem vágadtam le, de ha már nagyon hosszú volt, elkezdett iszonyatosan hullani...

Vagy is nagyon ritka hogy valakinek hosszab a haja. A rasztás hajat ne nézd, mert az össze van ragadva, így egy rakhalt haj van benne.

2017. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as. Pont hogy a rasztára irányult a kérdésem :D
2017. dec. 25. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:
a rasztától nem nő gyorsabban, sőt hajlamosabb elől feelkopaszodni
2017. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
általában 15 centi/év
2017. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1 év alatt rövidről kb ilyenre nőt meg.

[link]


20/F

2017. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!